Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szánalmas, hogy...

Szerintetek szánalmas, hogy sírva fakadtam miközben olvastam ezt a kérdést? 17/L

Figyelt kérdés

Én ilyet SOHA nem tudnék mondani apukámnak. :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. okt. 3. 21:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem tényleg nagyon komoly de hál istennek kibékültek *-* :)
2011. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Menstruálsz? Vagy alapból ilyen érzékeny, sebezhető lelkületű vagy? Szánalmasnak nem szánalmas, jó, ha van benned érzelem, de másoknak ne add ki magad, mert kegyetlenül megszívathat az élet... Pontosabban nem is maga az élet, hanem a benne élő emberek. Hidd el, tudom, mit beszélek...
2011. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

21:06


Sajnos alapból nagyon érzékeny vagyok, főleg akkor ha családról van szó.

2011. okt. 3. 21:08
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas, de gondolom, te sem érzed annak.

Egyszerűen túlérzékeny vagy, de sokan vannak ilyenek.

Nem igazán értem a kérdésed célját... most el akartad mondani mindenkinek hogy te ilyet nem mondanál?

2011. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát én sírni nem sírok most rajta,de ha én lennék az apa vagy a lány aki ezt mondja vagy hallja,akkor biztosan elsírom magam.Ez egy nagyon szörnyű kijelentés volt a lánytól.Nyílván ő sem gondolt bele mit beszél!
2011. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

nem szánalmas

az a jó ha ennyire szereted a családod és képes vagy ez miatt meghatódni..még ha nem is a te családoddal történt :)

2011. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez a làny most is feltette ezt a kérdést, éppen most olvastam.Csak nem tudom hogyan kell belinkelni.
2011. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

21:14


Csak kíváncsi voltam arra ,hogy abnormális-e ,hogy sírva fakadok egy ilyen dolgon amit nem is én élek át.

2011. okt. 3. 21:19
 9/21 anonim ***** válasza:
nem az, én is szoktam hasonló dolgokon megejteni 1-1 könnyet
2011. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ma 21:19


Ja, értem. Nem abnormális, én is volt már, hogy elsírtam magam olyasmin, ami nem velem történt, még volt, hogy filmen, novellán, versen is.

2011. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!