Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van nálad a határ?

Hol van nálad a határ?

Figyelt kérdés
Mennyit nézel el a párod családjának. Van, amikor már szólsz, úgyis, hogy közben a párodnak is fáj, vagy akármi történik hallgatsz, mert nem bántod a párod szeretteit?
2011. máj. 3. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor sótlan volt anyósom levese. Nem csináltam balhét.
2011. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel elég messze lakunk a családtól nincs ilyen gondunk..

Szerencsére az anyósommal is nagyon jó a kapcsolatunk..

De régen amikor még otthon laktunk a párom bátyjával és annak nőjével nem jöttem ki..Én akkor sem csináltam balhét,csak annyit hogy a lehető legkevesebb időt töltsük együtt..Ha nem muszáj,akkor nem találkoztunk..Azt a havi egy alkalmat meg kibírtam..

2011. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az az egyetlen dolog, amikor kinyitom a szám, amikor a gyerekemet "bántják"

Három hete anyósom azt mondta a gyereknek, h ha rossz vagy, nem szeretlek.

Három éves a fiam, és nem volt rossz, szaladgált, csintalankodott, mint egy három éves.

Na ilyenkor kinyitom a szám.

2011. máj. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig szerencsém volt az anyós-após jelöltekkel. szerettek, elfogadtak, jókat beszélgettünk, kedvesek voltak velem. a mostani párom szüleiben nem is az vált ki ellenszenvet, ahogy velem, hanem ahogy a párommal viselkednek. úgy érzem, hogy egy szülő nem tehet meg olyat a gyerekével, amelyeket ők tesznek, ezért nem is tudom tisztelni őket. mivel tiszteletlen nem akarok lenni, tartom a három lépés távolságot és csak akkor megyek, ha sértés lenne távol maradni
2011. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon meg is bántottak, akkor sem mondok nekik semmit. Ellenben a páromnak, amikor már kettesben vagyunk, megmondom értelmesen, nyugodtan, hogy ezt vagy azt azért nem kellett volna, ő pedig meghallgat, megérti, és később esetleg megbeszéli a szüleivel. Szerencsére eddig csak egyszer fordult elő ilyesmi a hat év alatt, és a párom sem az a típus, aki annyira odavan az édesanyjáért, hogy csak neki lehet igaza és ő a tökély, úgyhogy ebből a szempontból mázlim van. :)
2011. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Amikor párom 14 éves húga leb*zizza az apját a vasárnapi ebédnél, akkor azért eléggé érdekes arcokat vágok. Néha kibuggyan belőlem egy "jajjj, Ani", de többet nem lehet, mert sajna ilyen téren nincs "velem" a párom, pedig már többször próbáltam vele erről beszélni...

As szülőkkel nincs gond, de az a kis csitri néha befoghatná...

2011. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit a párom az én családomnak. Nagyon különböző a két család, így neki is kell alkalmazkodni elég sokat nekem is. Ha ő toleráns akkor én is az vagyok.
2011. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsém van a párom szüleivel. Az anyósjelölttel nagyon jól kijövök, lehet vele beszélgetni, ne szól bele a kapcsolatunkba. Az apósjelölttel pedig egy angyal. Szinte úgy tekint rám, mintha a lánya lennék.

A párom is nagyon jól kijön a családommal.

18/L

2011. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Ahogy látom olyan nagy gondok nincsenek! Nálunk sajnos vannak! Anyós pénzügyileg állandóan elúszik (mi segítettük ki nemrég), iszik is! De közben józanon meg egy tündérvirág, csak nem sűrűn az.

Állandóan vendégeket fogad, azoknak vagyonokért főz, kaját vesz. Nálunk meg közben jön a baba, jó lett volna a kölcsönadott pénzt is visszakapni, de nyilván nem fogjuk!

És néha nem tudom,hogy mondjam-e a páromnak, mert sajnos tudom,hogy bántom vele, vagy ne szóljak, de akkor meg én bolondulok meg az idegtől, ill. nem tudom,hogy meddig kell "tűrni"! Nehéz ez nagyon!

2011. máj. 3. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem sértően mondod a párodnak akkor megérti és együtt találtok megoldást.

Az én anyósom is nehéz eset.Leginkább csak mosolygok és bólogatok nagyokat,megpróbálok megfelelni neki.

Persze nem olyan drasztikus a helyzet mint nálad,de szerintem van megoldás.

Kedvesen,szelíden próbáld a párod tudomására adni, hogy a ti jövőtökkel kéne most elsősorban foglalkozni,mert a pici babának sok mindenre lesz szüksége.

Szerintem meg fogja érteni:)

2011. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!