Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondanád, hogy más is...

Megmondanád, hogy más is próbálkozik nálad?

Figyelt kérdés
Ha a barátod nagyon vergődne a kapcsolatotokon, megmondanád, hogy mások is próbálkoznak nálad? Az adhat egy lökést neki a döntéshez? (Nem akar elveszíteni, ráébred, más is akarhat, és nem vársz életed végéig.) Vagy felesleges, és zsarolásnak tűnik? (Még ha igaz is.)
2011. szept. 15. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én már próbáltam ezt a trükköt nem is egyszer, de nem jött be. inkább még jobban lesz@rták a kapcsolatot úgy vettem észre és vége is lett. célozgass rá de ne sokszor és ne ragozd túl. ha akar téged észbe fog kapni.
2011. szept. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is próbáltam, nekem sem jött be.
2011. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes ezt közölni vele. Csak akkor nem jön be, ha már valóban nem gondolja veled hosszú távon. Azonban, ha még mindig szeret és nem akar elveszíteni, akkor nem fog félre tenni.
2011. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem ezzel kezdeném hanem megkérdezném egyenesen hogy mit akar valójában mert ha azt akarja hogy vége legyen akkor mondja meg ne húzza az időt. Ha erre kilép belőle akkor is lehet még hogy utánna rájön hogy mégis téged akar (ált. a kapcsolat után szoktak rájönni...)persze ez függ attól hogy mennyi ideje vagytok együtt stb. de persze lehet hogy nem amivel szerintem akkor is jól jársz hisz minek egy olyan kapcsolat ahol a másik nem érzi jól magát és kényszer. ( még ha fáj is hogy ha elmegy) Ha meg mégis visszajönne akkor le kell fektetni az alapszabályokat( ha probléma van megmondani...nem kiakadni hanem megbeszélni)

2011. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem ezzel a manöverrel lehet "tiszta vizet önteni a poharba", hanem a kapcsolat atbeszelesevel, nyilt es asszertiv kommunikaciioval.

Mar csak azert sem celravezetö szerintem a 3.-at szobahozni, mert ha pl ragaszkodo termeszetü, akkor ebbe az iranyba mozdulna el, mig esetleg amugy jobb döntest hozna.

2011. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam erre annyi volt a válasz, hogy miért azt hiszed nálam nem...?
2011. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek legfeljebb úgy van értelme, ahogy anno az én pasim csinálta. Tény, hogy az elején elég bizonytalan voltam, hogy valójában mit is szeretnék vele illetve tőle. Aztán egy este szépen leültetett, hogy akkor most tessék megmondani, hogy komolyan gondolom-e, és akkor eszerint folytassuk, vagy menjek szépen haza.

Azt már csak hetekkel később mesélte el, hogy más jelentkezők is voltak. Szóval ne arra hivatkozz, hogy van egyéb érdeklődő is, hanem azt szedd ki belőle, hogy ő mit akar. Ha semmit, jöhetnek a többiek, ha téged, akkor meg úgyis mindegy mennyien álmodoznak még rólad :).

2011. szept. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy így: "drágám, ha már nem kellek, ne húzzuk egymás idejét, szakíts, és keresek magamnak mást".
2011. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom egyszer tévedésből azt hitte van valaki más is, aki próbálkozik nálam. Csak annyit kért, hogy őszintén mondjam meg neki ha már más kell nekem, de ne csaljam és ne alázzam meg.

Hagyott volna elmenni,de csak hogy nekem jobb legyen.

2011. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!