Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne foglalkozzunk mások vélemén...

Ne foglalkozzunk mások véleményével velünk kapcsolatban. De azért van egy határ nem?

Figyelt kérdés

Az exemmel jóban vagyok (én lány vagyok), de a szakítás a családja miatt történt, mert teljesen kiutáltak, kitúrtak és nem akartak elfogadni. Először azt hittem, hogy saját magam miatt, aztán kiderült, hogy a testvére talált ki rólam mindent, azzal fűvötte a szüleit, össze vissza hazudozás ment a hátam mögött.


A vicces, hogy még most is, pedig már rég nem vagyunk együtt. Ez még nem is érdekelne annyira, mert csak nevetek rajta és szánalmasnak mondom, de elkezdték terjeszteni. A rokonoknak... a barátoknak... a közeli ismerősöknek... olyanoknak, akiket bár lehet, h többet úgysem látok, de kezd fájni a dolog. Mert ha az embernek híre megy és valaki azokból ítél, akkor persze, így járt, de mégis bánt...


Mi lenne a legésszerűbb? Nagyon a bögyömben vannak...


2011. ápr. 25. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesót az bántja hogy nem ő kapott meg téged,ezért hergel mindenkit...
2011. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy ívben tegyél rá! Akik ismernek, azokkal hiába próbálkoznak, aki meg nem, csak tudják ki vagy, tök mindegy!

Akikről meg nem is beszélnek, azok valószínűleg elég unalmas szerzetek...

2011. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele, ha reagálsz csak folytatja.

aki ismer az tudja, hogy milyen vagy,az összes többi pedig mit érdekel?

2011. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megertem, hogy nagyon faj az igazsagtalansaguk, de mit tudsz tenni? Csak jobban belemesz ebbe ahelyett, hogy megprobalnad elfelejteni es csak neked lesz rosszabb. Ha a szulei is kiutaltak hazugsagok miatt, ok sem lehetnek kulonbek, mert ahelyett, hogy megismertek volna, mas velemenyere adtak. Valoszinuleg nem erdemli meg az a csalad, hogy foglalkozz veluk. Koncentralj a jovore, kezdj uj lappal! Jol jartal, hogy idoben kiderult, hogy milyenek, mert egy ilyen csalad pokol lett volna menykent.
2011. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell az exel a kopcsolatot tartani, akik meg ismernek úgyis tudják milyen vagy, a többiekkel meg nem tudsz mit kezdeni.
2011. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem megy az olyan könnyen, hogy nem foglalkozol velük, én tudom. Csak bánt, ez egyértelmű. Nem is nagyon tudsz neki mit csinálni, esetleg majd ha messzebbre költözöl, meg nem találkozol velük, nem látnak, akkor lassan el is felejtenek.
2011. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A legédesebb bosszú receptjét árulom most el neked:

Légy boldog és gondtalan!


Ennél jobban nem tudsz kicseszni velük! Mikor ő mindent megtesz, hogy romokba heverj és te meg képen röhögöd.


Bevált recept. Nekem is volt rosszakaróm, már úgy éreztem mindenki ellenem van. A legvégén már csak nevetni tudtam magamon. Azt mondtam, hogy most már úgy is minden romokban van, hát nem is törődök már vele. Közben új lehetőségek jöttek, új barátok... stb. És pár hónap múlva már sugárzóan boldog voltam! Közben meg a régi közös ismerősöktől visszahallottam, hogy a másik embert eszi a penész, mert hatástalan a kis mesterkedése. Egyszer aztán még Én kívántam neki minden jót! Azt a pofát látnod kellett volna!

2011. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben. Nagyon durva dolgokat erjesztettek el rólam, olyanokat, amiket nem is csináltam. 8000 fős településen lakok, a környéken kis falvak vannak, mindenütt elterjedt. Az ellenhír persze nem terjedt olyan sebességgel (ellenhír alatt a korábbi hír cáfolatát értem). Voltak akik utánam köptek az utcán, stb. Nem igazán lehet vele mit kezdeni. Vagy meg tudod beszélni a "jóakaróddal", hogy felejtsen el, esetleg visszavághatsz és lealacsonyodhatsz az ő szintjére, vagy csak egyszerűen nem törődsz mások véleményével, aztán ha látják, hogy viselkedsz, maguktól is rájönnek, hogy kamu volt az egész. Én ezt az utóbbit választottam, ma már nincs semmi gond.
2011. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!