Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit utálsz a családodban?

Mit utálsz a családodban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Semmit, szerencsére. :) Apám viselkedését utáltam anno, de sajnos már nem él. Azon kívül mázlim van a családommal.
2011. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy különösebben semmit.
2011. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Apámat azért utálom mert alkoholista. Anyámban azt utálom, hogy ebbe beletörődik és érzelmileg kihasznál, a nővéremben pedig, hogy önző. Nyilván bennem is van amit lehet utálni, de erről a többieket kéne megkérdezni.

21/L

2011. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
A szüleimet.
2011. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy élhetetlenek ÉS irigyek, nagyon rossz párosítás. Az nem lenne baj, hogy nem tanultak tovább, az sem, hogy szakmájukon belül sem képezték magukat, ezáltal nem lépnek feljebb a "szamárlétrán", így aztán igen vacak fizetést kapnak. Viszont, akkor ne irigykedjenek azokra, akik nem így élnek, nem csak azt kell meglátni, hogy valaki mennyi fizetést kap, hanem azt is, hogy azért a munkáért mennyit kellett tanulnia, túlórázni, stb... meg egyáltalán utálom, hogy folyton mások életét figyelik, kritizálnak, pusmognak, kibeszélnek, mintha közük lenne hozzá :(
2011. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy maximálisan támogatnak, amíg csak hangzatos szólamokat kell mondani, de amikor tenni is kéne, elsunnyognak.
2011. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
azt hogy kúrvára féltenek!!!!!
2011. máj. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Kisebb viták vannak ugyan, de most őszintén, hol nincsenek?

18/L

2011. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mindig én vagyok kicsi korom óta, akit cukkolnak, ugyanakkor nekem sikerült a hàzassàgom a legjobban és irigylik, de azt az utat màr nem tudtàk volna végigvinni amit én.
2011. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából semmit, jó családom van, megkapok szinte mindent, anyagiakban & törődésben mérve is.. Anyám, apám normális, nem idegbetegek vagy alkoholisták stb... Amit nem szeretek, az maga a család fogalma, kicsit megfojtva érzem magam a rokoni kapcsolatok miatt - ugye ez az amit nem választhatsz meg, ha nem akarsz barátokat, saját családot, azt eldöntheted, de hogy ne legyenek szüleid, testvéred, stb. azt nem...
2011. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!