Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapom, de...

Ma van a szülinapom, de szerintetek most mit tegyek? Volt már ember aki így ünnepelt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

most lettem 17 éves. rengetegen felköszöntettek facebookon, de ez csak a látszat:( a legjobb barátaim is csak felhívtak, de nem jöttek el, se semmi:( pedig olyan jó lett volna együtt csinálni valamit, vagy csak csavarogni, mindenki mondja, hogy jó bulizást ma este...de én nem megyek sehova este:(( tudom, tudom, miért nem kezdeményezek én? de hát kérdeztem az egyik barátomat, hogy mit csinál most, erre mondja, hogy bele van merülve a tanulásba...ezek után már meg sem kérdeztem, hogy lenne-e kedve este eljönni velem valamerre? van egyáltalán 17 éves aki így "ünnepel" nagyon vesztesnek érzem magamat:( pedig átlagosnak vagyok mondható, vannak barátaim, de valahogy, most minden kimarad, semmi nem jön össze...:( légyszíves ne szóljatok be, már így is eléggé padlón vagyok, tudom, hagyjam abba az önsajnálatot...de ez akkor is olyan rossz érzés ez az egész:S Legyen szép napotok, minden jót kívánok nektek!!:)


L/17


2011. máj. 3. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad rosszul. Igazad van. Elvileg a barátaid, nekik kellene meglepniük téged valami programmal, ha mással nem, legalább egy kis beszélgetésre összefutni. Ne haragudj, de az ilyenek nem igazi barátok. Ha az én barátaimnak van szülinapjuk, akkor szánok rájuk is egy kis időt, még ha sok dolgom is van. Vagy ha nagyon nem érek rá, akkor megbeszélünk egy időpontot, ami mindenkinek jó.
2011. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Boldog szülinapot!:D
2011. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ja és boldog szülinapot!!!!:D

Első voltam

2011. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!

A barátaid pedig nem "csak" felhívtak, hanem nem feledkeztek el rólad, és még fel is hívtak! :)

2011. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti valami meglepetést csinálnak neked!! Ne csüggedj biztos meg fogjátok ünnepelni. Van amikor nekem a bnőim elfelejtették, hogy aznap van a szülinapom. a 17. vol az nekem is ezt mondtaák: Ja am boldog szülinapot...szerinted?? marhára jól esett. de már úgy vagyok vele, hogy örülök annak is ha vki szóban felköszönt nincs azzal semmi probléma sem ha nem tartjátok ilyen ajándékozósan.

Ha meg nagyon zavar akkor szerintem nyugodtan megkérdezheted őket hogy hétvégén ninsc-e kedvük sétálni vagy fagyizni vhol... :)

És Boldog Szülinapot!!

18/L

2011. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot! Ne csüggedj!
2011. máj. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
ez van, minél idősebb lettem annál kisebb felhajtás van a szülinapom miatt és ez a legtöbb emberrel így van,de én ilyenkor nem sajnálom a dolgot,hanem meglepem magam valamivel vagy simán kényeztetem magam:)
2011. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
engem is felköszöntettek vagy 80an fb-n de azok akiktől vártam volna nem...egész nap otthon ültem és nem csináltam semmit..nekem a 18. volt..
2011. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én a 18. szülinapomat is itthon ünnepeltük a családdal. A barátaim felköszöntöttek meghúzták a fülemet és kész. Szerintem ebben semmi lúzerség nincs. Én nem szeretek bulizni, ennyi. Viszont a családommal tölthettem ezt a napot. Szerintem semmi gond nincs avval ha nem mész el bulizni és nem iszod magad a sárga földig, mint ahogy ez manapság a fiatalok körében szokás. Ennyivel több vagy náluk.
2011. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Meg nincs vege a napnak. Boldog szulinapot!
2011. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!