Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Titeket zavarna, ha a...

Szülők! Titeket zavarna, ha a lányotoknak a barátnője pszichiátriára jár, és nyugtatókat szed?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 17:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Zavarni lehet, hogy zavarna, attól is függ, hogy hàny éves a lànyod és a baràtnõje. Viszont a lànyommal együtt ùgy érzem segitenék, hogy rendbejöjjön màr amennyire képesek lennénk rà.
2011. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha a lányom megbízik benne,akkor nem és valamilyen szinten örülnék is,hogy még ilyen helyzetben is az ember mellett áll (mármint a lányom..mondjuk nincs is lányom,szóval ezt csak úgy mondtam). De azért az is fontos,hogy miért jár,mert ha kényszeresen gyilkol,akkor azért meggondolnám,habár akkor nem járna,hanem élne a pszichiátrián.
2011. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nem egy olyan dolog aminek "zavarnia" kellene...
2011. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én leszögezem: nem vagyok szülő, kamasz korú lány vagyok. Én is pszichiátriára járok és szedtem nyugtatókat, mert régebben eléggé mély depresszióm volt. A legjobb barátnőmnek fejtettem ki öngyilkos gondolataimat. És ő szívesen segített volna rajtam, de a szüleim eltiltották tőlem :( mára már minden ok, viszont a szülei bizalmát nehéz volt visszanyerni...
2011. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Az enyémet nem zavarja, de a sztorihoz hozzátartozik, hogy anyukám is, én is, és a legjobb barátnőm is pszichiáterhez járunk... :DDD
2011. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Én pszichiáterhez járok, és nyugtatókat is szedtem, a bnőm és a szülei olyanok velem mint a családom, támogatnak mindenben, szeretnek. Igazán rosszul esett volna ha ez miatt kinéznek.
2011. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Miért, ez valami olyasmi, aminek zavarnia kellene valakit?
2011. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miért jár?Ha valami gyermekkori mély trauma miatt akkor talán a te lányod tud neki a legjobban segíteni.Bűn lenne ha te tiltanád meg hogy a legjobb barátnőétől forduljon el.

Viszont ha úgy érzed hogy a lányodra rossz hatással van,és ő is kezd megváltozni,esetleg észreveszed hogy vágdossa az ereit vagy bármi akkor természetesen avatkozz közbe.De ne durván,és ne ellenségesen.A lányoddal beszéld meg hogy félted,kérdezd meg hogy ő hogy látja a helyzetet.Hidd el a lányod is örülni fog ha elöbb őt kérdezed meg!

2011. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Csak anyám vergődik miatta... Mármint, hogy a 'hülyékkel' barátkozom. Mind a ketten 17 évesek vagyunk.
2011. máj. 3. 17:12
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád elég síklátkörű, ha azt gondolja aki pszichiáterhez jár az hülye...
2011. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!