Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám hazugságokkal provokál,...

Anyám hazugságokkal provokál, hogy én pénzt lopok tőle, meg hasonlók. Addig provokál amíg ajtókat csapkodok meg török zúzok. A célja, hogy betegyen a pszichiátriára. Mit tegyek? Apám meg akarta ölni.

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 00:02
 1/9 A kérdező kommentje:
hirtelen felindulásból írtam, nem várok választ, aki olt keményen le lesz pontozva.
2009. máj. 10. 00:23
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj, ha ténylegesen mindenki megölné azt, aki gyilkos indulatokat vált ki belőle (nem olyan ritka az), már kihalt volna az emberiség.:) Nem véletlen mondják, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap. Megértem, ha a plafonon vagy, amikor anyukád provokál, de próbáld meg kevésbé romboló módon levezetni, törés-zúzás helyett inkább menj el futni, vagy sportolj valamit. Van olyan jó feszültséglevezető, mint az ajtócsapkodás, és nem is kell utána drága pénzen újra felszerelni az egész lakást. Egyébként meg gondolkozz el azon, miért ülsz fel mindig a provokációnak. A helyedben betudnám anyuci dilinyójának, és nem foglalkoznék vele, amikor valami újabb hülyeséggel jön.
2009. máj. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nagyon megrettentek a fórumozok, hogy le lesznek pontozva.....
2009. máj. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen éppen én is ezen gondolkoztam, hogy ezért a pszichoterrorért amit a lepontozás jelent nekem nem kerülök-e pszichiátriára, bár lehet, hogy csak ajtót fogok csapkodni és törni, zúzni.


Bár még mindíg az a legvalószínübb, hogy nevetek.

2009. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Hirtelen felindulásból válaszoltam. Ha valaki lepontoz, voodoo-babát csinálok, és teleszúrkálom gombostűvel.
2009. máj. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
acting-out-nak hívják az ajtócsapkodást,teljesen normális serdülőkorban egy bizonyos fokig és érdemes elgondolkozni azon,hogy mi megy anyud és közted,mi miatt ingerlitek ennyire egymást és anyukádnak mi oka,hogy ilyeneket feltételezzen rólad. Én is azt javaslom,hogy ha nem igaz,hogy lopsz, bármily fájó,hogy az ember anyja ennyire távol legyen lelkileg,ne törődj vele,hogy ilyenekkel vádol. Egy anyának inkább szeretnie kéne,ez tény,de valami kiindulópontja tutira volt annak,hogy idáig jutottatok. Lehet,hogy hamar kirepültél,elkezdtél bulizni csajozni/pasizni, már nem érdekel téged az ő véleménye stb. stb. vagy megvan a maga baja és emiatt csinálja. Próbálj nem törődni vele,tényleg jó lenne,ha keresnél egy hobbit,elmennél úszni,futni,ami kikapcsol majd egy kicsit. Fel a fejjel,fő a nyugalom!
2009. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Borzasztóan félek, hogy le leszek pontozva, lehet felhívom a neurológiai klinikát, hogy lesznek szívesek készíteni a párnaszobát és a muszájkabátot, mert nem bírom elviselni a lepontozástól való félelmemet...

Kérdező: legközelebb hirtelen felindulásból inkább öld meg anyádat, ha már egyszer az apád eltervezte, legalább nem lesz vele több probléma. A rendőr bácsiknak meg majd mondd meg, hogy hirtelen felindulásból jött, és ha hülyének mernek nevezni, majd jól beszólsz nekik. :)

2009. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha van más hely, ahol lakhatsz (nagyszülők, rokonok), sürgősen költözz el! Azért egy gyilkossági kísérlet, egy alakuló családi tragédia árnyékában nagyon nem jó élni, és rád is fokozottan veszélyes! Menekülj el onnan, amilyen gyorsan csak tudsz!
2009. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ezt a gyilkossági kísérletet nem kell komolyan venni. Amúgy még nem pontoztam le senkit, aki minuszt kapott nem tőlem kapta :O
2009. máj. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!