Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ezeket a...

Mit tegyek, ha ezeket a dolgokat hallottam a leendő apósról?

Figyelt kérdés

Amikor a barátom,mesélte neki h járunk,kacagot...

_Megkérdezte tőle,h lefeküdtünk-e...(lefeküdtünk),és azt mondta a saját fiának,h jol tette...ez az ő fia..


csak tudnotok kell,a barátom,egyáltalán nem olyan mint az apja...neki nem csak arra kellek...


mit tegyek? holnap fogok találkozni a szüleivel...az anyukájával jol kijövök...de az apjával még nem találkoztam..hogy viselkedjek ezek után,h ezt mondta a fiának,..engem nem is kicsit bánt,h igy beszél...


2011. máj. 3. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem eltúlzod.Hisz nem azt értette ez alatt,hogy hajrá döngess meg több csajt is csak hogy így kell ezt csinálni:D a pasik ilyenek néha,örül,hogy tud bánni a nőkkel nem túl szép tulajdonság de nem is olyan kétségbeejtő mint ahogy te beállítod
2011. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a probléma? Az én gyerekeim is megbeszélik velem,ha lefeküdtek valakivel és örülnek neki.

Mi ebben ami téged bánt?

2011. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond! Csupán arra volt kíváncsi, hogy a fia talpraesett-e, vagy egy (ahogy mifelénk mondják) tutyi-mutyi félénk valaki.

Ha szóbakerül, mondd meg, hogy ma már természetes, hogy a fiatalok, mielőbb összekötik az életüket, "letesztelik" egymást és magukat ezen a téren is, nehogy később érje őket csalódás. Sztem a papának egy pillanatra elakad a lélegzete, és magában megállapítja, hogy: igen, ilyen menyecske kell a fiam mellé.

2011. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tarts neki részletes élménybeszámolót és kérdezd meg, hogy ő milyen pózban döfködi az anyósodat.


(Nem téged cikizlek, kérdező, hanem sajnálatos, hogy ilyen "kujon" apósok vannak, akik ellen a saját fegyverüket kell bevetni)

2011. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mielőbb = mielőtt. Bocs.
2011. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mindannyian sokat segítettetek! köszönöm..am ez lesz az első h bemutatnak a szülőknek...azért félek ennyire...remélem túl élem...:D
2011. máj. 3. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Légy vagány! Ha azt látod, hogy apósod és a párod cinkosan összekacsintanak (önkéntelenül is rád fognak nézni), akkor a hüvelykujjadat (nem a középsőt!) felfelé tartva mutasd apósodnak, hogy: igen, belevaló fia van! és kacsints vissza rá!

Ebből leszűri, hogy "belevaló" csaj vagy, soha többet nem fog cikizni!

2011. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de h legyek vagány??:D

segitség!!

2011. máj. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!