Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anglisztikára szeretnék...

Anglisztikára szeretnék menni, de mostanában hallottam rossz dolgokat is erről a szakról. Elsősorban az Eltére szeretnék menni vagy a Pázmányra. Aki ezeken az egyetemeken tanul tudna kicsit mesélni a szakról (mennyire nehéz, érdekes-e, stb)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Pázmányon vagyok, igaz az angol csak a minorom, de mindenképp ajánlom! Eleve imádom a Pázmányt, az utazás az egyetlen hátránya, (ha kolis leszel, akkor mindegy) a környezet gyönyörű, a tanárok nagyon jók, a hangulat is, az angol szak nem könnyű, de tanulással kivitelezhető.
2011. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! esetleg még valaki?
2011. jan. 17. 17:22
 3/5 A kérdező kommentje:
te koleszos vagy? én mindenképp megpróbálkozom a kolesszal,legalább csak első évben.de arról is hallottam negatívumokat:/
2011. jan. 23. 10:26
 4/5 anonim válasza:

Én az ELTÉ-n vagyok. Angol a főszakom és német a minorom. Mindkettőt imádom!!! A nehézség és az érdekesség is tantárgyfüggő. Vannak könnyűek, nehezek, érdekesek, unalmasak. Nekem az érdekes-de-nehéz páros dominál...

Ennek ellenére csak ajánlani tudom!

2011. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Károlin

milyen ?

2019. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!