Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányommal kerültem konfliktu...

A lányommal kerültem konfliktusba ezügyben. Kérdésem Ti kit köszöntötök fel Anyák napján?

Figyelt kérdés
Szerinte a nagymamáját nem kell neki, mert neki én vagyok a gyereke. Hozzátenném, hogy a nagymamája szeme fénye, mindent megtesz érte, egyedüli unokája. Nekem ez iszonyúan fáj! Komoly válaszokat várok. Köszönöm!
2011. máj. 3. 18:00
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Épp egy másik kérdésnél szembesültem azzal, hogy ez családonként változik.

Nekem ez teljesen természetes, hogy a nagymamámat is felköszöntöm, és sajnálom, hogy már csak az egyiket tehetem.

Igen, ő az apukám anyukája, és nem az enyém, én viszont hálás vagyok neki az én apukámért... Ezért őt is köszöntöm.

2011. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
33%
pedig igaza van. anyák napján csak az anyukát kell felköszönteni,max amikor elmész a nagyit köszönteni veled tarthat de nem neki kell ajándékozni hanem neked:S
2011. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagymamámat is felköszöntöm.
2011. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
92%

Mi a nagymamákat és a dédimamákat is felköszöntjük.

AnyáK napja és nem anyáM napja.

2011. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyértelmű, hogy a nagyi is kap virágot anyák napján. Hány éves a lányod? Eddig meg szokta köszönteni a nagyanyját is?
2011. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
29%

szerintem nem kell felköszönteni a nagymamákat. sosem szoktam, és ebből még gond sem volt. igazából az anyák napját, gyereknapot és a nőnapot is hülyeségnek tartom. Milyen alapon?:D

/Anyukámat fel szoktam köszönteni, de csak formaságból.. Nemcsak ezen az egy napon kéne odafigyelni rájuk, hanem mindennap./

2011. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és első vagyok még mindig. Oké, nem köszönti fel anyák napján, de vajon felköszönti bármikor máskor (ami nem szülinap, névnap)? Gondolom, nem. Pedig megérdemelnék a nagyszülők is!
2011. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
14%
ilyen erővel felköszönthetném a párom anyját is hisz világra hozta őt:S és akkor nagyon sok ember anyját felköszönthetném hisz minden ismerősöm fontos nekemXD
2011. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom óta felköszöntöm a mamámat is. Nekem ez a természetes. Én is a mamám szeme fénye vagyok, pedig rajtam kívül még van 2 unokája, de én vagyok az első, én vagyok a mindene. Nagyon szeretem és szerintem ő is megérdemli azt az egy szál virágot meg a két puszit.

Az anyák napja nem csak az anyák napja hanem a mamáké is.

22/L

2011. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Anyák napján persze elsősorban a saját édesanyánkat, de a családon belül is azt, akinek gyermeke van, aki édesanya!
2011. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!