Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudtok ilyen otthoni játékot?

Nem tudtok ilyen otthoni játékot?

Figyelt kérdés

A lábammal baj van, és én ilyen örök mozgó gyerek vagyok. És kellene olyan lefoglalás, amit otthon lehet csinálni, és nem kell hozzá mozogni, azaz nem kerti játék. (rajzolni nem szeretek) Verseket szoktam,meg dalt írni, de egy idő után meg unja az ember. Olyanra gondolok mint pl: Ilyen jóslások. Azok le tudnak kötni. De nem kell hozzá gép. Hanem van egy ilyen féle játék és, azt meg lehet csinálni úgy is hogy nem kell hozzá gép. De nem csak jóslásra gondolok. Elfoglaltságra. Mit csináljak?

családi kapcsolat témakörbe direkt írtam


2011. máj. 3. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az én hobbim a varrás, gondolom tini vagy még az nem tuti hogy leköt ennyi idösen.

mi a helyzet a könyvekkel. pl olyan mint ezek a vámpíros könyvek.

2011. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen tini vagyok 13 éves :-) Könyvem sok van, de mindet szinte kiolvastam. :-) De azért köszönöm. Mert majd kutatok, hátha van még könyv ami érdekel
2011. máj. 3. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:
vetess könyveket, ha szeretsz olvasni. jó tanuló vagy? mer ha nem, és enniyre unatkozol, akkor ink az anyagotolvasgasd :D
2011. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
második: Mondassz valamit, év végére pont bele lehetne húzni. :-) Majd azt is csinálom.
2011. máj. 3. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!