Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagykorú fiatalok, ti benne...

Nagykorú fiatalok, ti benne vagytok az otthoni rezsiben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy van, aki otthon fizeti a rezsit a szüleinek, vagy legalább segít benne? Légyszi kort és azt is írjátok, hogy mennyit fizettek kb!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 2. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Havi 25000 HUF - 21L
2011. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Én fizetném, de ők nem engedik.

Azt mondják gyűjtsem inkább.

Tudom szerencsés vagyok a szüleimmel.:)

2011. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok benne mert még egyenlőre nem dolgozom, majd májusban végzek a sulival.


20/L

2011. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Én is úgy vagyok mint az előttem szóló! Májusban végzek a sulibal(remélem) és sztem onnantól nekem is be kell szállnom a rezsibe ha nem tanulok tovább vagy ha itthn maradok! 20/f
2011. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Tőlem soha nem kértek pénzt otthon, hanem ők adtak amire kellett. Nem vagyunk szegények, nem szorulunk ilyesmire. Nemrég kezdtem el dolgozni, de ez még nem ilyen főállás, szóval most is kapok pénzt otthonról ha nem elég a fizetés. 20n
2011. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
20-23 éves korom között anyám nagyon meg volt szorulva, úgyhogy a fizetésem tekintélyes részét a rezsibe fizettem (amennyi éppen kellett). 25 évesen elköltöztem. Ha már nagykorú az ember, és pénzt is keres, viszont nem tetszik, hogy hazaadja a pénze egy részét, akkor ha teheti, jobb ha elköltözik. Míg otthon lakunk, szerintem úgy igazságos, hogy beszálljunk a rezsibe.
2011. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Amikor a párommal költöztünk hozzájuk egy évre akkor 30.000-t fizettünk havonta + bevásároltunk, akkor voltunk 20 és 22 évesek.
2011. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
50-60 at adok itthon 20/F
2011. szept. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Csak ha valami túlfogyasztás van.

Én inkább megcsinálom a házon a hibákat megoldom a problémákat. Szinte ilyen mindenes vagyok. Ezért nem kérnek rezsit tőlem. Ha kérnének már nem laknék itthon :D

A másik meg hogy normális melóm sincsen két éve. Ami melók mostanában meg vannak az egyszerűen nem éri meg. Szerintem többet elkajálok meg minden mint ha itt honvagyok mintamennyit fizetnének ezek a négermunkák.

2011. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fizetek, de nem is fogadnának el semmit a szüleim.

Segíteni természetesen szoktam, ha itthon vagyok, de anyagilag nem.

22/L

2011. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!