Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ugrál annyi ember a...

Miért ugrál annyi ember a neveléssel?

Figyelt kérdés

Nemcsak itt az oldalon,hanem a valós életben is,ha valamit hallanak,ami nem tetszik nekik,már etyetyetyetyetyetye...

hogy nem voltál megnevelve...hogy mit képzelsz te...ennyi a tisztelet

Van olyan,hogy oka van rá,de van olyan hogy csak mondja a magáét...úgy is hogy semmi köze nincs a dologhoz,vagy fröcskölődik.Na az olyanokkal mi van?Ja és még a legfontosabbat kihagytam :D nem tudom hogy lehetett,de mondom "ezek a mai fiatalok..."

Igen,vannak bunkó fiatalok,de akkor minek kell a nem bunkókat is leszólni?Hogy nem csak fröcskölődésből álljak én is,ezért mutatok egy példát...

Íme ez a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


az említendő példa pedig a 11:17 -es válaszoló


Noormális?


2011. máj. 3. 22:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Én pszichológiát, pedát és ilyesmit végeztem. Sokszor égnek áll a hajam az emberi hülyeségtől...sokszor én sem állom meg, hogy ne kommentáljak oda a páromnak, hogy látta-e, mit szól hozzá stb. Az mondjuk itt más, itt nem szólok be, nem látom értelmét veszekedni a semmin, nekem jó, ha neki jó...egyébként van igazad abban amit mondasz, de ez is elég nagy általánosítás...

a másik meg az, hogy van akivel másképp nem lehet:D

2011. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem! :)
2011. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
45%

Igen normális, nem tudom, hogy állna a szád, ha anyád kib*aszna egy utazótáskát a szobád közepére, hogy na ennyi volt lépj le.

De ne is válaszolj, tudom te két nap múlva már milliomos lennél és még ők könyörögnének neked, hogy tartsd el őket.

Hülyegyerek..

2011. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 Darcy01 ***** válasza:
100%

Elég zavaros, amit írtál, semmi konkrétum.

Megnéztem a belinkelt kérdést: abban az esetben a gyerekkel értek egyet. Szerintem a vallást senkire sem szabad ráerőltetni, és a vallásosság semennyire sem függ össze azzal, hogy jó, tisztességes, becsületes ember lesz-e valakiből.

Sajnos ha szétnézek a világban azt látom, hogy tele van elkorcsosult, szenny emberekkel. Ők miért lettek ilyenek? Valószínűleg azért, mert ezt látták,tanulták "otthon", vagy nem foglalkoztak velük a szüleik. Ha ilyen embereket látok, mindig arra gondolok: megnézném, hogy milyen szülei vannak. Tehát a neveléstől függ az, hogy milyen ember válik belőled.


Mondjuk ehhez a nevelés témához szerintem nem sok köze van az általad belinkelt kérdésnek.

2011. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%
22:40-el egyetértek, első voltam
2011. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Darcy01 ***** válasza:
100%

Még annyit fűznék hozzá: nekem még soha senki nem mondott ilyeneket, amiket írtál. Pl. mit képzelsz te? ennyi a tisztelet?stb...Na vajon miért nem? Kitalálod? Mert tisztességesen felneveltek a szüleim. Megtanítottak arra, hogy hogyan viselkedik egy EMBER. A többi emberrel, a környezettel, stb.


24/L

2011. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

22:39


Ha kib@sznak,nem megyek vissza hozzájuk a büdös életbe,sőt keresztbe tennék nekik.

És nem vagyok hülyegyerek,te is csak fröcskölődsz!

2011. máj. 3. 22:48
 8/45 anonim ***** válasza:
37%
Jól van látom igazi fa*szagyerek vagy:)
2011. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

22:44


Azért nem,mert épp te vagy az olyan.

2011. máj. 3. 22:49
 10/45 Darcy01 ***** válasza:
67%
Kedves Kérdező? Hány éves vagy és milyen családban nevelkedtél?
2011. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!