Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is járt már hasonló...

Más is járt már hasonló "cipőben"? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, nagyon ragaszkodom a férjemhez,hiányzik is, de nagyon sokat veszekszünk. Alig beszélgetünk és hát az együttlétekkel is vannak gondok...

soha nem hagynám el senkiért és nem is csalnám meg. Nem tudom mit tegyek. Már beszéltem vele erről, de nem érti az egészet, azt hiszi van valakim, mert hűvös vagyok vele.

Vágyom a társaságára, de ha együtt vagyunk csak marjuk egymást.


2011. máj. 4. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
És mi matt veszekedtek?Anyagi gondok, vagy csak már minden idegesít Titeket a másikban?Nem mindegy.Hány évesek vagytok?Lehet, hogy Neki is rossz az együttlétek hiánya.
2011. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát 10 év hosszú idő, és hát így feldobni nem igen lehet. De nem árt azért meggondolni.

Ha gyereketek van, akkor a semmiért ne váljatok el, még akkor sem ha néha civakodtok.

Azt nagyon jól tudom hogy itt nagyon sokan az oldalon ha már van egy-két veszekedés egyből válnak.

PL: Én még gyerek vagyok, de ha a szüleim elvállnának, nagyon kikészülnék.

Főleg ha azon kéne választanom, kinél maradjak.

Ha nincs még gyereketek akkor könnyebb ezt megoldani, elmondod neki hogy te ezt nem szeretnéd tovább folytatni és váljatok el.

2011. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Dehogy is hosszú a 10 év.És igen is fel lehet dobni.Mi 18 éves házasok vagyunk, és mindig tudunk újjat mutatni egymásnak.Ha 2-3 napig nincsen szex, elvonási tüneteink vannak.

Itt azt kéne kideríteni, hogy mi is a viták forrása, mi az, ami idegesíti Őt, vagy téged.

2011. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13:9: Lehet hogy úgy nem hosszú idő. De ha már gyerek is van, és már azért felfogja hogy anya-apa elválnak, akkor az igenis kikészítheti a gyereket. Ha nincs gyerek akkor semmi akadálya a külön útnak
2011. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben voltam a párommal 5 évi házasság után. Leültünk, komolyan beszélgettünk. Elutaztunk 3 hétre "második nászútra".Drága volt. De megoldódott. Most eltelt újabb 5 év és azóta boldogok vagyunk.
2011. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De Ők nem beszélnek válásról, nem érted?Miért kellene elválni?
2011. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"De Ők nem beszélnek válásról, nem érted?Miért kellene elválni?"


Ezt csak azért írtam, mert nagyon sok kérdésbe egyből írják hogy "váljanak el"

2011. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolat elhidegül, és nincs meg a megfelelő meghittség a házas felek között azt csak úgy lehet rendbe hozni, ha mindkét fél akarja,és ténylegesen tesz is az ügy érdekében valamit. Legalább annyit, hogy őszintén végig gondolja mi az ő felelőssége abban, hogy idáig jutott a kapcsolat, s megpróbál változtatni rajta. Ezt egymagad nem tudod megoldani. Ajánlom figyelmedbe Gary Chapman : Családi összhangzattan c. könyvét. Nagyon jó dolgok vannak leírva benne,és a fele a férjeknek/apáknak szól kifejezetten. Próbáld elolvastatni vele is. Vagy legalább szóban átadni neki, ha valahogy le tudod ültetni egy komoly beszélgetésre.

Persze a beszélgetésre is megfelelő időpontot kell találni. Ne akkor kezdd el, amikor a legfáradtabbak vagytok.

Menjetek el kettesben vacsizni vagy valahová és akkor beszélgessetek.

2011. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyedül kevés vagy,hogy helyre hozd, nálunk dettó ez volt mára már külön.Az eleje rázós de utána már könnyebb.Főleg,hogy a gyerkőc velem van.35F
2011. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elmondom mi bánt igazán. Vannak anyagi gondjaink, de ez csak egy dolog. Két gyerekünk van, az egyik sérült.Állandó mókuskerék van. gyerekek széthurcolása (bölcsi, dadus stb)utána meló, majd haza, gyerekek összeszedése játék vacsi, fürdés és ágy. Három éve nem voltun k kettesben...nagyszülők tojnak ránk. a férjem meg ha dolga van lesöpri a kicsiket és megy egyedül
2011. máj. 5. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!