Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt párom mással randizik,...

A volt párom mással randizik, én még mindig szeretem, de nem törődik velem. Megőrülök! Valaki esetleg hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Februárban szakított velem, utána derült ki, hogy terhes vagyok, aztán elvetéltem, de megvádolt, hogy hazudok! :( Utána meghalt az édesapja és nagyon szenvedett, megsajnáltam, próbáltam közeledni hozzá, ő megköszönte, de utána írt egy levelet, hogy köztünk vége és ne próbálkozzak... Nem tudom felfogni, nem tudok belenyugodni!!! Azóta volt egy rövid kapcsolatom, ha annak lehet nevezni, de nem illettünk össze, ez nagyon hamar kiderült (és amúgy is az exet szeretem). Egy barátnőm elmesélte, hogy azt mondta állítólag, hogy szeretett, de megingott bennem a bizalma és soha többé nem tud bennem bízni! Nem bírom tovább, esélyt se adott, hogy bizonyítsak... :(
2010. aug. 14. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem korretül viselkedett. Fogadd el hogy már nincs veled és nem kellettél neki. Semmi rosszat nem tett és semmilyen kötelezettsége nincs, olyan sem hogy adjon egy esélyt. Azt csinál amit akar.
2010. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akkarja minek erőltetni föleg hogy ilyen komoly dolgok neheziteték a kapcsolatot.
2010. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem szeret vagy nem eléggé.Én pont ebben a cipőben jártam amiben te a terhességet kivéve.velem március elején szakított annó és novemberben lett olyan új kapcsolatom amiben szerelmes is lettem.Töröld ki a számát,rakd el jó mélyre a cuccait meg mindent ami rá emlékeztet és koncentrálj másra.Menj sportolni stb.Ilyen fiú miatt nem érdemes teperni.Egyébként mi volt az oka annak hogy megingott a bizalma?
2010. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
"ilyen fiú"- utolsó mégis mi rosszat tett a fiú hogy így mondod? Tán csak nem tilos, bűnös dolog kiszeretni valakiből, szakítani vele!
2010. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd békén mást szeret,nem kellezs,vagy örölnél ha szánalomból sajnálatból visszamenne hozzád?
2010. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy valami oka volt erre nem?? Biztosra veszem, hogy nem ok nélkül ingott meg a bizalma benned, sajnos el kell fogadnod, hogy nem kellesz neki, vagy ha kellesz neki, akkor nem tud már elfogadni, befogadni. Nem lenne boldog és akkor te sem. Hidd el, hogy mind a kettőtöknek jobb lesz HOSSZÚ távon. Csak töröld ki a számát a telefonodból, tarts egy nagy takarítást és hagy, hogy múljon az idő! Foglalkozz többet a barátokkal , járj többet bulizni!
2010. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát eleinte barátok voltunk 1-2 évig. Nagyon mély barátság alakult ki közöttünk, mindent megbeszéltünk, az én pasi- és az ő nőügyeit is (bár neki nem igazán voltak). Aztán végül azt is a szememre hányta, hogy sok pasival voltam együtt, meg le is k***ázott, igaz a veszekedés hevében sok mindent képes mondani az ember, én is sértegettem, bevallom és eddig fajult... :( A másik az, hogy mindig azt akarta rámkenni, hogy én hazudok! Meg előtte nekem amolyan "nagymenő" pasijaim voltak és ő azokra is azt mondta, hogy csak kitalálom, hogy velük voltam, hazudok... Ilyet nem tudom miért találna ki egyetlen nő is, de mindegy... Egyszer kifejtette, hogy nem hiszi, hogy ilyen nagypályások egy ilyen nővel foglalkoznának, mint én. Nem vagyok egy modell alkat, van rajtam pár kg plussz, de szép arcú, intelligens, művelt lány vagyok...mások szerint is! :) Szóval talán emiatt kezdtek velem ezek a pasik...:S Ő meg mindenre azt mondta, hogy olyan hihetetlen és biztos hazudok... :(
2010. aug. 14. 18:42
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem arra értette, hogy "olyan fiú" akit nem érdekel a lány s nem szereti.
2010. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Azért viselkedik igy mert nems zeret le akart épiteni valószínű.Keress mást,lépj tovább ne a multon sirjál élj a jelenben.
2010. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a pasi ilyesmiket vágott a fejedhez, akkor úgy gondolod, hogy eléggé tisztelt? hazugsággal vádolt meg és megalázott, hogy leqrvázott. Ezek után ne haragudj, de felmerült bennem mit akarsz még tőle?

Amúgy szerintem is korrekt volt, hogy nem engedett téged közeledni, hisz tudta nincs már értelme, nem vagytok egymásnak valók, és nem pedig hitegetett.

A másik, hogy nyilván ő is hibás volt a kapcsolatotokban, de azért te is tudod, hogy te ugyanennyire hibás voltál, csak a te oldaladat nem írtad le.

Ő legalább tisztán látta, hogy nem megy tovább.

Lépj túl ezen a dolgon és kezdj új életet, tanulj a hibáidból, hogy a következő kapcsolatodban ne kövesd el ugyanezeket.

2010. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!