Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszom, vagy csak...

Jogosan haragszom, vagy csak én csinálok ebből ügyet?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátom megígérte, hogy meglátogat, valahol, megbeszéltük az időpontot is. Én nagyon vártam, erre nem jött el. Azt mondta, hogy az idő rossz volt, ezért, ti mit szólnátok, jogosan sértődtem meg, mert szerinte ne csináljak ebből ügyet!
2011. máj. 4. 16:24
 1/6 anonim válasza:
Hát az szemétség volt tőle hogy felsem hívott hogy nem megy te meg a rossz idő ellenére is elmentél nem kell ebből nagyon nagy ügyet csinálni csak mond meg neki hogy szemét volt
2011. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barátom..Én általában dühös leszek ilyenkor, meg mondom neki, hogy hogy lehetsz ilyen lusta stb stb. de nagy ügyet nem szoktam belőle csinálni, nem érdemes. Megsértődni megsértődhetsz, el is mondhatod neki, de nagy ügyet ne csinálj szerintem, felesleges.
2011. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha előtte szólt hogy mégsem megy akkor nem kell tényleg ügyet csinálni hiszen van ez így. ha nem szólt semmit akkor jogosan vagy mérges.
2011. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Darcy01 ***** válasza:
Valóban olyan jó barátod, hogy egy telefont nem volt képes megereszteni? Jogosan haragszol szerintem.
2011. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jogosan haragszol! Szólnia kellett volna, ha nem tud menni. Egyrészt. Másrészt meg ha el akarok menni egy barátomhoz, akkor elmegyek akkor is, ha rossz idő van, maximum akkor nem, ha hurrikán van, vagy nagy jégeső, vagy olyasmi, ami tényleg megakadályoz benne.

De akármi is van, ha megbeszéltem egy találkozót, amire nem megyek el, azt lemondom.

2011. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát én is így gondolom!!!!
2011. máj. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!