Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, megbántottak....

Úgy érzem, megbántottak. Jogosan haragszom?

Figyelt kérdés

Nem, a haragszom nem jó szó erre. Egy kicsit olyan érzésem van, hogy csalódtam. Valami ilyesmi.

Egy hónappal ezelőtt megbeszéltük(szülői értekezlet meg minden), hogy az osztály és a család elmegy túrázni a Rám-szakadékhoz. Anya mindenki nevében kijelentette, hogy én mehetek, de ők "soha nem vetemednének arra, hogy ilyenre velem jöjjenek". Egyszerűen rajtam és rajta kívül senki sem tudja, mert ő úgy döntött. Ma mondom, hogy holnap megyünk, erre ő kiakadva kérdezi, hogy "mi van?". Reggel kérdezte az ofő, hogy ki az, akinek a szülei nem jönnek. Hát én voltam az egyedüli. A többi szülő szabit vett ki, hogy együtt lehessenek. De az én szüleim (akik amúgy sem dolgoznak akkor) azt mondták, hogy inkább itthon unatkoznak. Vagyis anya mondta. Ha én elmennék, akkor nemhogy magyarázkodnom kéne, hogy miért vagyok egyedül, hanem anyuék még moziba meg ide-oda mennének, ahová velem nem. Hogy honnan tudom? Nyáron anya megkért, hogy vigyem fel a szelektívbe a flakonokat. Amikor hazaértem nagyi közli, hogy anyuék elmentek az öcsémmel és a hugommal Visegrádra kirándulni. Ennyi. Szerintetek is én vagyok túl hisztis? Anyu szerint igen.


2011. okt. 21. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg hogy a mi a bajuk veled, az utolsó pár mondat eléggé arra utal.Valamiért b*zi veled eléggé.
2011. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy szerintem inkább a Visegrádos story miatt haragudj mint a másik ért.
2011. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Azert van kulonbseg hogy hogy ket testvereddel megy anyukad kirandulni vagy veled es az egez osztalyal meg azok szuleivel. Meg van lehetoseg. Mond el neki, hogy faj hogy nem jon, hianyozni fog, szeretned ha megismerni a tobbi embert akik ott lesznek.
2011. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ez ngyon durva, sajnálom :(
2011. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Anya mindenki nevében kijelentette, hogy én mehetek, de ők "soha nem vetemednének arra, hogy ilyenre velem jöjjenek". Egyszerűen rajtam és rajta kívül senki sem tudja, mert ő úgy döntött." - miért nem mondtad el pl te az apukádnak vagy akár a testvéreidnek.


Milyen messze van a szelektv hulladékgyűjtő, hogy az oda-vissza utad alatt kompletten felcuccoltak és elhagyták a lakást.


a fent két pont nekem kicsit homályos, amúgy sajnos lehet abban valami, hogy anyud tök dilis, különösen veled. érheő, h haagszol, próbáld meg tisztázni vele, hátha lehetséges (ahogy elnézem, nem könnyű eset)

2011. okt. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ez velem lenne így már biztos nem beszélnék vele az hétszentség, és ha 18-on felüli lennél ott is hagynám a francba, és igen jogosan haragszol/csalódtál mind2-ért, az ilyen nem anya.
2011. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyébként az anyukád sok mindenben hasonlít az enyémre. én ráuntam a több mint 20 évig tató szívatásra és nem állok szóba vele. jó néhány dolgot kipróbáltam az évek alatt, hátha megoldást hoz, de mind kudarcba fulladt, sőt egyre rosszabb lett. már nem bírtam cérnával
2011. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, még csak most leszek 14.
2011. okt. 28. 19:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagyon sajnállak! de nem tudsz mit tenni
2011. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!