Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok hogyan reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogyan reagálnátok, ha a pasitok mobiljában szexi fotókat találnátok a legjobb barátnőtökről és még pár csajról? Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk eggyütt és meglepett,hogy mit keresnek ott azok a fotók. A pasim 1 hónapja körülbelül üzenetezett a legjobb barátnőmmel,és mondta neki hogy tetszik neki,meg hogy szeretne vele pár dolgot csinálni titokba. A barátnőm mesélte őket és mutatta is az üzeneteket és a pasim telójában is benne vannak. Pedig csak arról volt szó,hogy ha a barátnőm bele menne,akkor csinálnánk valamit hármasban,de azt is a barátom erőltette,én örülök,hogy a barátnőm nem ment bele.
2011. jún. 28. 22:21
1 2
 1/17 napietus ***** válasza:
99%

azt gondolnám, hogy 1 hülyével járok, és sürgősen változtatnék ezen az állapoton.


29/N

2011. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dexy ***** válasza:
100%

HÁT ÉN ELKÜLDENÉM A P***ÁBA MINDKETTŐT!!

Az én barátom telójába max az én meztelen képeim lehetnek!! Mit akar ő a barátnődtől ??

2011. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt akarja,hogy lesz*pja,mert az olyan izgi lehet,ahogy ő fogalmazott. De mindig mondja,hogy ő mennyire szeret engem és múltkor mikor elakartam hagyni,nemhagyott elmenni.
2011. jún. 28. 22:27
 4/17 napietus ***** válasza:
100%
én akkor is elhagynám, mi az, hogy nem hagyott elmenni? rád zárta az ajtót, vagy mi? mert akkor személyi szabadság korlátozása, még fel is jelenteném...a sitten majd aztán térdelhetne a másik végén is...
2011. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Dexy ***** válasza:
100%

Az izgi ha valaki leszopja, de ha kapcsolatban van veled, te szopjad ne a barátnőd ... !!

Könyörgöm, eszednél vagy ?

Megcsalna te meg még vele vagy!?

Nem engedett el... Lefogott vagy láttál is rajta félelmet h elveszíthet?

2011. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 harcosangyal ***** válasza:
100%
DOBD KI!!!
2011. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Láttam rajta egy kis félelmet,igen nemengedte el a karomat!
2011. jún. 28. 22:35
 8/17 napietus ***** válasza:
100%

ez tényleg egy hülye. fuss, vissza se nézz.


(bár erős a gyanúm, hogy úgyis hiába mondjuk...)

2011. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Dexy ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Egyetlen egy kérdésem lenne:

Téged nem zavar hogy a szerelmed (már ha az) más lányok szexuális kielégítésére is igényt tart?


Ha zavar: Dobd ki, találj olyat akinek csak te kellsz!!

Ha nem zavar: ... Hát ide nem is tudok mit írni !!!!

2011. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De zavar! Csak még idáig nemakartam kidobni..hátha megjavul,de nemfog,szóval..
2011. jún. 28. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!