Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha egyik legjobb barátnőtök akarna összejönni az exetekkel?

Figyelt kérdés

Engem ez így picit rosszul érint..:(

16/L


2010. nov. 21. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
De megtiltani úgysem tilthatod meg nekik.
2010. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, elég furcsa lenne. Van egy rakás exém, de még sosem gondoltam rájuk úgy, hogy össze lehet velük jönni.
2010. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia mondjuk én már 6b éve élek lassan kapcsolatban előtte akik voltak 2.3 komoly kapcsolatom hogy most. vmelyik barátnőm vagy ismerösőm összejönne vele hát áldásom rájuk!Abban az esetben esne rosszul egy kicsit ha mondjuk szakitás után 2 hét mulva már össze jöttek volna
2010. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

mi úgy egy hónapja szakítottunk, amiatt, mert megcsalt.

végül is nem is bánom,de azért ez mégis rosszul érint, hogy az, akit a legjobb barátnőmnek hittem,és tud az exemről pár dolgot, mivel majdnem mindent elmondtam neki, ami kettőnk közt történt,még ezek után is össze jönne vele...

Sőőt! még rákérdezett, hogy ugy-e engem nem zavarna? Hát mit mondhattam volna? Meg kellene tiltatom? Ha erre magától nem jön rá..

2010. nov. 21. 14:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám elviselni. Mondjuk szerencsére barátnőm is hasonló elveket vall ilyen ügyekben. Ha egyikünknek volt köze egy fiúhoz, az a másiknak természetesen tabu, a bugyinkat sem szoktuk cserélgetni.
2010. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
93%
Nem zavar ha az exemet más csajjal látom..Anyukám arra tanított hogy a megunt játékaimat adjam a rászorulóknak :)
2010. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az engem sem, ha más lánnyal, de a legjobb barátnőmet testvérként szeretem, az azért más...
2010. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ezzel én is ugyan így vagyok utolsó válaszoló...

hogy ennél picit jobban megbíztam a legjobb barátnőmben,meg többre tartottam őt,minthogy ilyesmit tegyen..

2010. nov. 22. 16:24
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Sztemp már semmi közöd ahoz a pasihoz..már nem szólhatsz bele mit csinál:D
2010. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt? Akkor úgy kell a barátnődnek.
2010. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!