Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a barátnőmmel, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátnőmmel, mikor szeretkeztünk a legjobb fiúbarátjának a nevén szólított. Ti hogy reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés

Fél éve járunk. Azt mondja, hogy szerelmes belém.

Azzal mentegetőzött, hogy csak azért mondta ki a srác nevét, mert sokat beszélt róla előtte. Egyébként ez a része igaz, mert említette előtte párszor.

Na de azért ilyet?!!


2011. márc. 5. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

hoppá!

ez fordítva szokott lenni, hogy a férfi mondja más nevét, ami teljesen normális, velem is előfordult egy boldog kapcsolatban ahol szerelmes voltam.

2011. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hoppá.


Nem irigyellek, ez egyáltalán nem normális

2011. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hat basszus nem tudom mit mondjak erre en ilyet soha nem csinaltam,lany vagyok es szerintem tettszik neki az a fiu vagy lehet van koztuk valami.de hogy tettszik neki az tuti.Baratnom meselte hogy szeretkezett a baratjaval de nem szerette a fiut hanem mast,es mindig a masik fiu jart a fejebe es o is igy jart higy kimondta amasik fiu nevet.Nem tudom mi lehet lehet csak tenyleg azert mondta mert sokat beszelt rola de velemenyem szerint ez kifogas.Na de ti tudjatok :)
2011. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ott omlottam volna össze helyben... Becsülöm a kitartásodat.
2011. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én már szerintem szakítottam vele.
2011. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Kedves első válaszoló, szerintem az sem normális, ha egy férfi mondja egy másik lány nevét szex közben. Ha a párom egy másik csaj nevét mondaná akkor, én biztosan felrobbannék. Ez bizony egyik fél részéről sem normális.
2011. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem szex közben valóban egyik fél részéről sem normális. De tényleg van olyan, hogy véletlenül más nevét mondjuk néha, vagy mondják. De nem szexben... Barátom pl. minden lányt leágiz, mivel én Ági vagyok :D Olyan aranyos. Még néha a fiú haverjait is leágizza, mikor meséli, hogy pl. mit csináltak... Remélem nem egy másik Ági van a dologban... -.-
2011. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

haáhááháhhá

te meg véletlen a zsófi helyett zsoltot mondtál volna, ő hogy reagált volna rá?

gondolkozz kicsit, én simán kidobnám, de azért nem ez miatt, hanem keresnék vmi más okot is.

2011. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon elgondolkodnék az eseten.
2011. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Fuu ez ciki a csaj részéről. A fiú-lány barátságok nagyon ritkán működnek, ezt tapasztalatból tudom, és ha a barátnőd szex közben az ő nevét mondta...akkor rá gondolt. Ami legrosszabb esetben azt jelenti,hogy inkább vele akart volna lenni helyetted. :( Nem biztos, hogy megcsal, de ha máshol járnak a gondolatai azzal már baj van...
2011. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!