Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott, hogyan tovább?

Elhagyott, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A kérdésem 20 év felettieknek szól és normális válaszolóknak, köszönöm. Szóval arról lenne szó hogy 2,5 évig jártam a barátommal ma szakított velem, állítólag azért mert már nem szeret. (multhét hétfőn ugyan ezt tette és akkor este már össze is jött az unokatesómma. Kibékültünk másnap, mert végülis ő könyörgött.) Belátom hogy nem volt túl jó kapcsolat, de szeretem. És nagyon úgy hangzott hogy többé nem akar már engem. Hogyan tudnám visszaszerezni? Ugyanis mert rajta kívül senkim sincs... És lenne még 1 kérdésem: lehet mással is ilyen közeli kapcsolatom? arra gondolok hogy úgy voltunk egymással már hogy pici-kaki együtt meg nem voltunk szégyenlősek meg hasonlók. Megköszönném ha tudnátok tanácsot adni vagy személyes tapasztalatot leírni!
2011. máj. 4. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress mást. Ne fuss utána, fiatal vagy még bizonyára, nem maradtál le semmiről. Ezt elkönyveled tanulságnak, és új fiú után nézel, új ismeretségeket kötsz. Nem lesz könnyű az exet elfelejteni, de valakivel mindig könnyebb felejteni, mint magunkban! :)


28 F

2011. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 20 felettiek válaszát várod, nyilván te is az vagy, ennek ellenére igen gyerekes az írásod, bocsi.

Közhely, de igaz, az idő mindent megold, fél év múlva már nem is fogsz rá emlékezni. Egy kapcsolat nem attól szoros, hogy egymás előtt csináltok mindenfélét, én pl. sosem engedném, hogy a nagy dolgom közben ott legyen a párom. Ja, NE akard visszaszerezni. Egyértelműen elég szépen túl tette már magát rajtad.

2011. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarnád visszaszerezni? Komolyan kell neked olyan pasi, aki két és fél év együttjárás után a szakítás estéjén lecserél téged? Egyáltalán elhiszed, hogy a két és fél év alatt nem csalt meg? Mert én nem... Ráadásul az unokatesód is, komolyan mondom. Akinek ilyen barátai vannak, nincs szüksége ellenségekre.


Felejtsd el a pasit, szerezz egy másikat, ennél csak jobb lehet! Fel a fejjel!

2011. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

szia

én 5 évig jártam együtt egy sráccal,azt hittem hogy ha szakítunk soha nem lesz senkim, nagyon szerettem..szétmentünk persze, megcsalt nem bírtam elviselni, és kb a szakítás után 1 órával már örültem neki, átgondoltam mindent és jól van az így, ami nem megy nem kell erőltetni hidd el, 1 évig csak pasiztam de nem komolyan csak komolytalanul :) utána megtaláltam álmaim párját és rájöttem nem az volt a szerelem hanem ez, azóta már összeházasodtunk és boldogok vagyunk várjuk a kis trónörököst :)

kitartást, tudom hogy most ez sok neked, de minden rendbe fog jönni, és ettől csak jobb lesz, ha van jó barátnőd ő segíteni fog neked....

2011. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"fél év múlva már nem is fogsz rá emlékezni."

Ezt mondták nekem is, aztán mégis emlékszem, nagyon is!

2011. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Belátom hogy nem volt túl jó kapcsolat, de szeretem. És nagyon úgy hangzott hogy többé nem akar már engem. Hogyan tudnám visszaszerezni? Ugyanis mert rajta kívül senkim sincs.


Elárulom,hogy te nem szeretted őt,te függtél tőle,nincs másod,inkább legyél egyedül mint visszamenj a pocsolyába mert a semminél az is jobb,elárulom nem jobb rosszab.És igen mással is össze jöhet az ilyen közeli kapcsolat,csak meg kell taláni a megfelelő partnert hozzá.


28N

2011. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyira fáj a hiánya, hogy úgy érzem megőrülök, de próbálom magam rábeszélni hogy így jobb lesz. De mi lesz velem akkor ha meglátom mással vagy tudom hogy mással van? Úgy érzem meghalok! :'(( Köszönöm az eddigi válaszokat
2011. máj. 4. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd!Elhiszem ,hogy rossz a hiánya,de túl kell lépni rajta.Fiatal vagy még,és lesz majd más!Én 10 évet voltam a barátommal.Szakítottunk.Kihevertem.Az eleje nehéz volt.De mindent ki lehet bírni.Tudod?Amibe nem halsz bele,az megerősít!És ez így is van.
2011. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!