Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátom, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátom, úgy érzem vége mindennek. Hogyan tovább? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sokszor voltam hasonló helyzetben, de mindig volt mivel vígasztalnom magam. Mindig erős voltam. Mindig tudtam, hogy nem ő volt az igazi, nem voltunk egy hullámhosszon, nem is igazán illettünk össze.

Most viszont úgy éreztem, hogy ő az akire mindig vártam, tökéletes volt. Olyan volt mintha a mennyországban lennék. Félek, hogy ilyet soha többet nem találok.

Ezzel a tudattal hogy lehet továbblépni?


2011. jan. 15. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez elég furcsa, hogy egy olyan kapcsolatot éreztél tökéletesnek, ami nem volt az. Miért hagyott el?
2011. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

semmi esély, hogy visszaszerezd?

én ugyanígy éreztem amikor a barátom elhagyott, napokat töltöttem sírással, több kilót lefogytam, szóval teljesen kikészültem.

és most nemrég fél év kihagyás után sikerült újrakezdenünk!

2011. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Én másik szerelemmel orvosolom a problémát. Tudod kutya harapást szörével...
2011. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi előjele, még simogatott, puszilgatott.

Utána egyszercsak nem válaszolt az sms-ekre, nem vette fel ha hívom, tegnap este pedig egy sms-ben írta, hogy már nem érdeklem.

Ez szörnyen hangzik tudom, de képtelen vagyok rá haragudni, hiszen ismerem. Egy aranyos, rendes srác, aki a légynek sem árt.

2011. jan. 15. 10:29
 5/14 A kérdező kommentje:

Én még azt sem mondhatnám, hogy kikészültem. Jól vagyok, de tényleg nem látom, hogy most mi a teendő. Olyat, mint ő nem találok.

Akkor várjak életem végéig hátha visszajön hozzám, tegyek meg mindent amit tudok?

Vagy keressek mást, valakit akit már most tudom, hogy úgysem fogok annyira szeretni?

Egyébként 23L vagyok.

2011. jan. 15. 10:32
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor félre ismerted, mert neked ártott. Na haragudj, de ki kell mondjam: ez a gyerek egy bunkó. Ilyen pofátlanságot, hogy sms-ben szakít...

Amúgy a szerelmi bánatot egy új szerelemmel lehet legjobban orvosolni. :) Legyél sokat a barátaiddal, nézz meg egy filmet, közben egyél meg egy tábla csokit, foglald el magad. :))

2011. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az első 10.27es vagyok

hát ez picit fura, hogy azt írod, úgy érzed ő az igazi, de most hogy elhagyott, ki se készültél

szerintem mást kellene keresned

2011. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tényleg nem egy bunkó. Nem tudom mi volt az oka erre, de tudom, hogy megvolt.

Megvolt a nagy szerelem, aminek most vége. Tudom, ilyen nem lesz több. Ezután mi visz tovább az életben, mi motivál? Öljem magam a munkába, tegyek meg mindent a karrieremért, vagy mi legyen az új cél?

Nem akarom önsajnálattal tölteni az időt, szeretnék továbblépni, csak nem tudom, miért lenne érdemes továbbmenni.

2011. jan. 15. 10:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Nézd, sms-ben szakított veled, nem érdekled. Szerinted megérdemli, hogy foglalkozz vele? Mert szerintem nagyon nem.

Foglald el magad valamivel, éld az életed, tudom, sablonos szöveg, de idővel jobb lesz.

2011. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja félreolvastam, nem ő az igazi, oké
2011. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!