Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinél mikor szűnt meg a...

Kinél mikor szűnt meg a "lángoló szerelem"?

Figyelt kérdés
Elsősorban házasoktól, hosszú kapcsolatban élőktől várnék választ: mikor nem csókolóztatok már naponta (max. az ágyban), mikor nem bújtatok már össze a tv előtt, stb. Mennyi idő után?
2011. máj. 4. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
2,5 évből azt mondom: csak pár hónap után. Már az elején.
2011. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi például állandóan 4éve keresztül kivéve a vitatkozós napokat :)
2011. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Kb 1,5-2éve. Nem vagyunk házasok,5éve élünk együtt. Csókolózni is csak nagyon ritkán szoktunk.
2011. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

18 éve nem szűnt meg.Csókolózunk minden nap, szexelünk 2-3 naponta, kézenfogva járunk, összebújunk a tv előtt, a kamasz fiunk meg csak röhög rajtunk...


34/N

2011. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 habibi ***** válasza:
100%
szia, a szüleim 26 éve házasok, de ők még most is összebújva nézik a TV-t és ha hazaér valamelyikőjük a munkából azonnal a másikat keresi és egy csókkal üdvözlik egymást, ők a példaképeim a szerelemben is
2011. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Az előző hosszabb kapcsolatomban hamar megszűnt és észrevettem, milyen problémák vannak. Például hogy nem csókolózunk.

Ezért a mostani kapcsolatban még a lángoló szerelem idején kialakítottam azokat a szokásokat, amiket fontosnak tartottam, hogy megmaradjanak. Ebben benne van az például, hogy ha máskor nem is, elalvás előtt jóéjtcsókot adunk egymásnak. Csókot, nem puszit.

Összebújnunk meg szerencsére muszáj, mert egy kicsi ágyunk van csak :)

2011. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
utolsó, de irigykedek:) Mi 6 éve vagyunk együtt, az első 22.5 év után alakult lassan a helyzet. Igaz, akkoriban született az első fiunk, azóta van mégegy. Persze szájra puszi, ölelés, meg fenékre-paskolás, hasonlók vannak.
2011. máj. 4. 21:23
 8/19 A kérdező kommentje:
a kommentet a 21:20-as válaszolónak írtam.
2011. máj. 4. 21:24
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
17 éves vagyok, a barátom 23. Sajnos 3 hónap után én már nem érzem azt a kezdeti lángolást, de ettől függetlenül nem hidegültünk el egymástól, szeretjük egymást, csak én már nem érzem azt a lángolást, de nagyon ragaszkodok a páromhoz.
2011. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
8 éve vagyunk együtt (együtt is élünk), és mi még mindig szerelmesek vagyunk, persze már nincs az a lángoló tűz, ami az első 3-4 évben volt. Minden nap csókolózunk, ölelgetjük egymást, szex is majdnem minden nap van (de legalább heti 3-4 alkalommal), és általában összebújva tévézünk, és összebújva alszunk el. Nem tudom, mi lesz újabb 8-10 vagy 20-30 év múlva, de most nagyon szerencsésnek érzem magam, mert egy nagyon harmonikus, kiegyensúlyozott kapcsolatban élek. Persze vannak kisebb-nagyobb vitáink, összezörrenéseink, volt egy hullámvölgy is a kapcsolatunkban 1,5-2 évvel ezelőtt, de eddig minden akadályt sikeresen vettünk, és megoldottuk a problémákat. Tolerancia és kompromisszumkötés nagyon fontos. És az, hogy ne süllyedjünk el a szürke hétköznapokban, legyenek apró figyelmességek, meglepik, figyeljünk oda a másikra és sokat beszélgessünk. Így talán nem laposodik el a kapcsolat.
2011. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!