Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem érdeklek senkit?...

Én miért nem érdeklek senkit? Senkit sem érdekel hogy mi van velem.

Figyelt kérdés
A családomból néhányakon kívül senkit sem érdekel hogy mi van velem. A szüleim nem élnek, egyedül a nagyim az aki foglalkozik velem + 1-2 idősebb rokon. A fiatalabbak még a szülinapomkor fel sem köszöntenek. Én írok nekik mindig (szülinap, névnap, karácsony stb) de senki sem keres engem magától. De nem csak az unokatesómmal vagyok így, hanem azokkal is akikkel állítólag barátok vagyunk...
2011. máj. 5. 17:51
 1/9 A kérdező kommentje:

Pl most volt az egyik unokaöcsémnek ballagása. Engem meg sem hívott, pedig régen nagyon jóban voltunk. Ellenben az ugyanolyan szintű unokatesójaival össze van nőve. Együtt járnak ide oda, bulizni stb.


Miért vagyok iyen érdektelen?

2011. máj. 5. 17:53
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Ne gondold,hogy értéktelen ember vagy,hiszen senki sem az,mindenkiben vannak értékes és jó tulajdonságok!Az más kérdés,miért nem veszik ezeket észre benned?Ha van kedved,én szívesen beszélgetek veled!Hány éves vagy?Fiú,lány?

20/N

2011. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 yuda ***** válasza:
Sokan vannak ezzel még így, hogy sokkal jobb kapcsolatuk van baráti társaság, vagy munkahely- mint saját vérrokonság- ez van- nem tudsz mit tenni- de a jó barátság, esetleg jó párkapcsolat kipótolja a hiányokat-nyiss szerintem a többi ember felé és ne foglalkozz azokkal akik veled sem foglalkoznak.
2011. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
sajna igy van ez :S néha én is csodával nézem ha látok egy össze tartó családot ahol nincs vita szét húzás ..F/24
2011. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Én is ebben a szituban vagyok. Sőt, nekem az egyetlen nagyszülőm a kontinensen kívül él, szóval nincs itt senkim: egyke vagyok, szüleim elváltak, anyukám felém se néz, apukámat meg szimplán nem érdeklem (alig van itthon). Ami még ennél is rosszabb az az, hogy még a barátomat sem érdeklem! Ha meg már barátoknál tartunk.. egyetlen barátnőm se érdeklődött idáig, hogy sikerült az érettségim..... barátom se természetesen..


De most hogy így felhívtad rá a figyelmem én is elszomorodtam.. :(:(

2011. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

halgasd meg ezt lehet nem a te stilusod de a szövege jo


http://www.youtube.com/watch?v=imygOkp3bAw


" Barátom, nem törődnek veled

Csavargunk az utcán nap nap után'

REFRÉN:

Mennyit érsz?

Mennyit érek én?

Mennyit érsz?

Mennyit érek én?

Nekem mindegy már

2011. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is sokszor érzek így... Ilyenkor "magamra erőltetem" az optimimizmust és magamra eroltetetem észrevenni az élet apró örömeit... Ha gondolod írj privit, szívesen beszélgetnék veled :) 16F
2011. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
énis így vagyok ezzel, pedig apám, anyám együtt vannak mindkét oldani nagyszilőm él még és itt vannak a közelben+ tesóm is van, de senkit sem érdekel mi van velem.
2011. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is sokszor gondoltam ezt, hogy nem érdekel senkit, hogy mi van velem meg, hogy értéktelen vagyok. De utána rájöttem, hogy nem így van. Vannak barátnőim akik szeretnek. Csak a nagyiddal és azzal a rokonoddal foglalkozz akkor mert őket érdekli, hogy mi van veled. Lehet a barátnőidnek dolguk van azért nem keresnek.
2011. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!