Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kényes kérdéssel fordulok...

Egy kényes kérdéssel fordulok hozzátok?!

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt! Nagyon beszeretett volna mutatkozni anyukámnak így bemutattam őket egymásnak és nagyon jóba vannak! Az ő anyukája viszont hallani sem akar arról h együtt vagyunk.Ha elszeretne hozzám jönni mindig veszekszik vele h minek kell egymáshoz menni.Nem tudom h miért van ez? Ő azt állítja azért van ez mert még korainak tartja a kapcsolatunkat és még az ő 17 éves fia túl kicsi ilyen hosszú kapcsolatra. Nem értem h miért félti tőlem ennyire a fiát. Nem ismer sosem látott sosem beszéltünk úgy h nem lehet h én nem vagyok neki szinpatikus. Meg tudnátok mondani h szerintetek mit csináljak és hogy miért viselkedik így?
2011. máj. 5. 19:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
94%
Gratulálok,hogy megismerted Te is az "anyós" fogalmat:DDDDDDDD
2011. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Darcy01 ***** válasza:
91%
Szerintem nem igazán tudsz mit csinálni. Majd csak megbékél, ha látja, hogy komoly a kapcsolatotok.
2011. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem tudhatod, hogy nem vagy szimpatikus, mivel nem is talàlkoztàl még vele.Egyszerûen még gyereknek tartja a fiàt. Te hàny éves vagy?
2011. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1-hát igen xD

2- a barátom szerint pontosan az a gondja h rájött hogy komoly a dolog :S

2011. máj. 5. 19:33
 5/15 A kérdező kommentje:
16
2011. máj. 5. 19:33
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

az apukám anyja ugyanilyen, és még mindig nem békélt meg teljesen.(a szüleim 15 éve házasok.)

ne foglalkozz vele,nem szólhat bele, mert már elég nagy fia van.ha egyszer találkozol vele, légy extra kedves, hogy ne tudjon semmibe belekötni.remélem működni fog.

2011. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát attól is elvette a kedvem hogy az elkövetkező 15 évbe megismerjem :S de ha mégis rászánnám magam megpróbállok kis angyal lenni :) köszönöm
2011. máj. 5. 19:36
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Az anyukàja nem tudhatja, hogy te még a felesége is lehetsz ùgy, hogy jobb lenne, ha elfogadnà a fia vàlasztàsàt.
2011. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj semmit, légy türelmes, majd a barátod megpuhítja őt.
2011. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Elég sok anya van ezzel így. Mondjuk én megbeszéltem az enyémmel, hogy ne tegyen megjegyzéseket, bárkit is hoznék haza. Azután hetente csak egyszer szólt be valamit. :)
2011. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!