Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kényes kérdéssel fordulok...

Egy kényes kérdéssel fordulok hozzátok?!

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt! Nagyon beszeretett volna mutatkozni anyukámnak így bemutattam őket egymásnak és nagyon jóba vannak! Az ő anyukája viszont hallani sem akar arról h együtt vagyunk.Ha elszeretne hozzám jönni mindig veszekszik vele h minek kell egymáshoz menni.Nem tudom h miért van ez? Ő azt állítja azért van ez mert még korainak tartja a kapcsolatunkat és még az ő 17 éves fia túl kicsi ilyen hosszú kapcsolatra. Nem értem h miért félti tőlem ennyire a fiát. Nem ismer sosem látott sosem beszéltünk úgy h nem lehet h én nem vagyok neki szinpatikus. Meg tudnátok mondani h szerintetek mit csináljak és hogy miért viselkedik így?
2011. máj. 5. 19:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Fiús anyukaként írom:


Egyszerűen csak félti a fiát.Nem tőled,ha más lány lenne a barátnője tőle is.Vagyis nem is igazán tőled-lányoktól-.Igazából nehéz neki elfogadni,hogy már nem ő az "egyetlen " nő a fia életében.Igaz,hogy 17 éves,de ez egy anyának nem tűnik soknak,mert a gyereke lesz még 30 évesen is.Nem rég még ő pelenkázta,etette,ő gyűjtötte be a sok puszit,ölelést.És most ez megszűnni látszik.Amivel nincs is gond,csak ez egy anya számára nehéz.


Ez a lányoknál is hasonlóan működik az apukájukkal.


Fel a fejjel!Ha majd anya leszel megérted ízig-vérig,hogy mit is írtam.


Sok türelmet mindehhez és próbáld kicsit megérteni az anyukát.Én is voltam kamasz,tudom nem könnyű mikor a szülők a szerelmesek közé állnak.Annyit tudok csak tanácsolni,hogy türelem!Ne légy ellenséges az anyukával mert elveszítheted igy a párod is!

2011. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

:)

Az én anyósom is utál engem. Azt hiszem nem magát a személyemet, hanem, hogy én vagyok az a nő, aki elvette tőle az egyetlen gyermekét. Előttem minden barátnőt előbb-utóbb elmart a férjem mellől.

Mi már házasok vagyunk, de sok veszekedős évünk volt az anyóssal. Mikor megtudta, hogy el akarunk költözni Budapestről vidékre, majdnem agybajt kapott. Olyanokat vágott a fejemhez, hogy én vettem rá a fiát, hogy költözzünk jó messze tőlük.. el Pestről :) Szóval borzasztó.

Pedig a férjem ötlete volt a vidéki élet.

Ha most leírnám mennyi gonosz beszólása és cselekedete volt felém, akkor kiadhatnék egy egész könyvsorozatot.. :) Pedig életemben nem bántottam őt, és teljes szívből szeretem a fiát is...

Már nekünk is van kisbabánk. Nem is tudom, de azt hiszem, hogy én inkább hálás lennék nem pedig utálatoskodnék, ha valaki ennyire szeretné majd a gyerekemet, mint én a férjemet.. De hát ez van. Tényleg jobb így, hogy vidéken élünk, mert nem kell nap mint nap az anyósom kritikáit hallgatnom. Pontosabban, hogy miért nem vagyok jó feleség, háziasszony, anya... stb. stb.

üdv. 23/N

2011. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Annyit tudok csak tanácsolni,hogy türelem!Ne légy ellenséges az anyukával mert elveszítheted igy a párod is!"


Ehhez még annyit fűznék hozzá, hogy ez fordítva is igaz!!

Ne legyen az anyós se ellenséges a fia választottjával, mert pont így veszti el a fiát. Nálunk is ez történt.

Anyósom annyiszor bántott meg ok nélkül, hogy a férjem már rengetegszer összeveszett vele miatta. Pont ezért jött az az ötlete, hogy költözzünk vidékre.. :S

2011. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

En fiùs anyuka vagyok nagyon szeretem a fiaimat és pontosan ezért nem szólok bele, hogy kit fognak vàlasztani, nekem csak az a fontos, hogy szeressék a õket és boldogok legyenek együtt. Csakis a boldogsàguk szàmit.


A baràtod szerintem vigyen bemutatni nyugodtan és akkor majd az anyuka is màsképpen àll a dolgokhoz.

2011. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos tanácsot!
2011. máj. 6. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!