Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti részletesen...

Lányok, nők! Ti részletesen kibeszélitek a barátnőitekkel, hogy a párotoknak, milyen, mekkora, mikor, hol, hányszor, meddig, stb?

Figyelt kérdés
Kibeszélitek a szexuális életetek minden apró részletét a barátnőkkel?
2011. máj. 5. 22:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

minden apró részletét semmiképp, de kevésbé publikusakat megosztunk egymással

pl hol próbáltuk ki, hogyan, mit szeretünk stb

de hogy mekkora, meg meddig meg hogyan... hát azt nem

2011. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mivel a barátnőmmel mindketten inkább érzelemcentrikusak vagyunk, az érzelmi életünkről beszélünk inkább, a szexuálisról egyáltalán nem.

32/N

2011. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Csak egy ember van, akivel beszélünk ilyenekről, a legeslegjobb barátnőm. Vele nagyon nyíltan tudunk bármilyen kényes témáról beszélni. Szerintem néha szükség van rá, hogy legyen olyan barátnő, akivel ilyesmit is meg lehet beszélni. Az egy dolog, hogy a szexuális élet csak arra a 2 emberre tartozik, aki csinálja, de hát nőből vagyunk, és jó dolog egy ottalvós csajos estén egy pohár bor mellett a sötétben ilyenekről beszélgetni.
2011. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Én sem, ellenben van egy barátnőm aki nem szégyenlős ilyen témában (sem) és ő kérdezés nélkül mondja a részleteket...nekem kellemetlen.
2011. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok híve annak, hogy többen legyünk az ágyban, így senkivel nem beszélek részleteiben ilyesmiről - és a páromat is erre kértem, de eleve ő is hasonlóképpen gondolkodik. Ez két ember magánügye, ettől intim dolog. Más, ha esetleg valami probléma van, de ilyen esetben is olyan barátnőmtől kérdezek, aki nem velem egy városban lakik, és személyesen nem is ismeri a páromat. Nem tartom ízlésesnek, ha egy társaságon belül ilyesmit tudnak az emberek egymásról.

30/N

2011. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
minden részletet nem. arról tudunk beszélni, hogy hol, hogyan, hányszor, de hogy a férjemnek mekkora és milyen... nem, elég ha én tudom ;)
2011. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az nem lenne gond, hogy egy jó barátnőmnek beszéljek róla, de szemétségnek érezném a párom felé, ha még a méreteket is elmondanám.

Helyszínt mondanék, de egyenlőre maradtunk még a szobánál:) Ami nem is gond szerintem.

A hányszort, meg a meddiget, megbeszéljük, ha valami miatt ez szóba jön, de nem úgy hogy csak erről, csak említés képpen, ezt is csak egy barátnőmmel, aki nem úgy kezeli hogy pletyka, hanem komolyan megbeszéljük.


Te hogy vagy ezzel?



18/L

2011. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom fontosnak. Ha valamit el akarok újságolni, megteszem, de az nem arra fog vonatkozni, hogy a páromnak "milyen, mekkora":) Azért hívják intim együttlétnek a dolgot, mert ez arra a két személyre tartozik, aki részt vesz benne.

Természetesen ha valami probléma van, azt teljes lelki nyugalommal beszélem meg a barátnőmmel, ha a téma úgy adódik, akkor a "hol, hányszor, meddig" is szóba kerülhet, de egyikünk sem érzi szükségét, hogy a másik párját olyan oldaláról is ismerje, ami túlmegy a barátságon. Én úgy gondolom, aki nagyon sokat dicsekszik, dumál a szexuális életéről, inkább annál lehet valami gond a párja iránti tisztelettel..

2011. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
A barátnőimmel semmi ilyet nem beszélek ki. Egy fiú barátommal beszélem meg,aki már 20 éve barátom
2011. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Ez csak rám és a páromra tartozik, senki másra.
2011. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!