Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartjátok a volt barátaitokkal...

Tartjátok a volt barátaitokkal/ barátnőitekkel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja szakított velem a barátom, 3 éves kapcsolat után. Agyilag nem bánom....sőt nekem kellett volna előbb megtennem, mivel ő "bántott" nem én őt. De akkor még szerettem, meg valahol még most is,de agyilag tudom, hogy értelmetlen.....Amikor elment azt mondta: "majd közbe beszélünk". Azóta se híre se hamva. Nem gondolom, hogy nekem kéne őt keresni, mivel engem küldött padlóra és nem forditva, meg ő vágott át engem, nem én őt stb stb. Azóta még egy smst se küldött. Ez így normális, hogy többé soha a büdös életbe nem beszélünk egy kukkot se? Ti hogy vagytok vele? Tapasztalat?20/L
2009. dec. 13. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom vele a kapcsolatot. Viszont ha a mostani kapcsolatomnak vége lenne, ami majd 6 éve tart, akkor biztos tartanám a kapcsolatot, mert ő a legjobb barátom.
2009. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon tartom az exekkel a kapcsolatot. Volt olyan, hogy 1 év után küldtek padlóra engem is, már rosszabbul éreztem magam mint egy felmosórongy, és annyit nem kaptam hogy bocsi, mert hogy neki miért kéne bocsánatot kérnie (csak fél óra kellett hozzá mire felsorolta hányszor kivel és mikor csalt meg)?!?! Ezek után nem látom értelmét annak, hogy jópofizzak vele. Mivel kicsit nagy a szám, és ha sértettnek érzem magam, akkor nagyon tudok haragudni, biztosan nem bírnám ki a te helyzetedben, hogy ne írjak neki legalább egy sms-t, hogy még is mikor gondolta felvenni újra a kapcsolatot. Végülis az is lehet, hogy csak azt szeretné, ha tovább lépnél, felejtenél kicsit mielőtt újra a képbe kerülne, sosem tudni.
2009. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor már nem kell semmit tenni. Amikor egy pasi lapátra tesz egy csajt, az egy patt helyzet. Ott meg kell rázni magunkat és egyesen fel kell állni a talajról. Ha sms-t küldesz neki, vagy várod a "megjelenését" az életedben, akkor hatalmas hibát követsz el. Magad ellen. Tovább kell lépni. Oka volt szakításának, de nem ő az egyedüli pasi a földön. 20éves vagy, akkor meg pláne!
2009. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom egészségesnek az exekkel tartott kapcsolatot. Ha vannak közös dolgok, amiket le kell rendezni, akkor igen, de különben nem. Talán, majd évek múlva, amikor már nem fáj, lehet megbeszélni a történteket, de nem látom értelmét.
2009. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem a "majd még beszélünk" kamu. nekem is folyton ezt mondták az ex-ek, de többet sose beszéltünk, bár én nem is vártam el, mert úgy voltam vele, hogy ha vége, akkor tényleg legyen vége, bár nálunk nem évekről volt szó. szerintem egyelőre jó, ha nem beszéltek, sok az átgondolni való, meg kell barátkoznotok azzal, hogy már nem vagytok ott egymásnak, ehhez mind idő kell, és ez fontos ahhoz, hogy az első beszélgetés, összefutás ne legyen már fájdalmas. próbáld meg te is felépíteni a néküle való életed, egy darabig ne is gondolj rá. szórakozz, találkozz a barátnőiddel, hogy ha találkoznátok, ne azt lássa, hogy elhagytad magad és nélküle megszűntél létezni. akkor még sanszos, hogy lehet köztetek normális, emberi viszony, ha szerelem már nem is.
2009. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

mivel nekem eddig sikerült az összes exemmel kulturáltan lezárni a közös életünket, ezért mindegyikkel jóban vagyok, havonta 1x legalább találkozom velük, dumálunk egy kicsit, stb. összvissz 3 emberről van szó. mindhármuknak van azóta másik kapcsolata, ketten már meg is nősültek :)

nekem is van párom, szeretjük egymást. és ami a legfontosabb: senki sem féltékeny senkinek a párjára-exére :)


szóval lehet ezt normálisan is csinálni. és attól, hogy már nem vagytok szerelmesek egymásba, még lehet felnőtt módjára közeledni a másik felé baráti szándékkal.


nem hinném, hogy az a normális, hogy kígyót békát kiabálok rá, és még a fejem is elfordítom, ha szembejön az utcán.

2009. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én sem tartom vele a kapcsolatot, ha találkozunk köszönünk meg iwiw-en az ismerőseim között van, de ennyi.

Ő szakított velem, ami elég durva eset volt. Én akkor még egy darabig úgy voltam vele jó volna csak úgy a baráti körömben összefutni (még szerettem), de ő nem jött szinte soha, de utólag belegondolva jobb is. Nyugodtabb, felszabadultabb voltam mikor nem volt ott, és feledni is könnyebb volt. :)

2009. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
minek?szerezzél inkább igaz barátokat.
2009. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És msnről meg iwiwröl letöröltétek őket? Mert nekem fenn van az ex msnen....de ugyse ir rám ,én meg nem irok rá....eleve nem tudom miért nem törölt vagy tiltott le..letöröljem? De az olyan mintha kitörölném a múltam...és fáj meg sirok....:'-(
2009. dec. 13. 18:08
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
töröld le a rákba
2009. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!