Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen furcsa?

Miért lett ilyen furcsa?

Figyelt kérdés

Kedves barátom az utóbbi időben nagyon "furcsa" lett..

Két éve vagyunk együtt,a lángoló szerelem,minden megvolt..

Hétvégente találkozunk, Péntek, Szombat,Vasárnap ott vagyok nála, ritkán ő van itt. (neki nehezebb az átjárás..)

Ez mindig így volt, átmentem,és boldogak voltunk,örültünk egymásnak.. A héten teljesen más lett.. nem keresett 2napig ,nem is hívott fel.. Ma átmentem,hogy mi a helyzet, teljesen padlón van.. Totál fáradt. Sajnos ő tényleg a megélhetéséért dolgozik, ma derült ki, nem csak nappal,éjszaka is.. Aludni alig alszik 5-6órát, és egész nap fizikai munkát végez.. Alig tudtam vele beszélni,elkezdtem szeretgetni,de eltaszított magától.. Azt mondta,a hétvégén pihenni akar, ne is menjek át.. most az fog következni,hogy elhagy,mert nem szeret,vagy tényleg csak a sok munka miatt? Mellettem miért nem lehet pihennie? Azt mondta,hogy kicsit egyedül akar lenni.. nem vágyik senkire.. Persze,megértettem,hisz nincs egy perce sem magára, de akkor is furcsa.. hogy reagáljak erre?


2011. nov. 16. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen érthető,hogy ha ilyen sokat dolgozik,utána nincs már kedve semmihez,snkihez,hanem alig várja,hogy ágybakerüljön.Szerintem ne vedd ezt személyes sértésnek,hanem adj neki egy lélegzetvételnyi időt,hogy kipihenje magát és aztán majd lesz kedve veled lenni.Ha viszont ez a dolog állandóvá válik az biztos,hogy nem lesz jó hatással a kapcsolatotokra.
2011. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bánomisén ***** válasza:

Legyél megértő, nincs kizárva, hogy most tényleg magányra, teljes nyugira van szüksége, ilyen bárkivel előfordul.

Viszont ha állandósul ez a helyzet, akkor beszéljétek meg, mert hosszú távon nem tesz jót a kapcsolatotoknak.

2011. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én mikor hulla fáradtan jövök haza, ku*va mód örülök, ha itt van barátnőm, és együtt pihizünk, egymás karjaiban. De ez csak én vagyok, szerintem is hagyj neki időt
2011. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most szólt,hogy nem szeretne elhanyagolni, ha szeretnék pénteken menjek át hozzá,és ne haragudjak..

nem tudom még,hogy mit csináljak...:/

2011. nov. 16. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
örülj hogy ezt modndta végül
2011. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hagyd már élni azt a szegény szerencsétlen embert ha aludni akar
2011. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. amúgy a férfiak gyakran nem úgy vannak vele mint mi h mindent együtt hanem kell nekik egy kis tér. ha ezt nem tartod tiszteletben akkor abból nagy veszekedések lehetnek :D
2011. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem sértésként mondom, de egész héten egyedül van, szerintem pont hogy egy normális embernek ha dolgozik egész héten, akkor hétvégén az a megnyugvás ha a párjával lehet és lazíthat, nem hogy még pluszba egyedül akar lenni.

Idővel majd lehet a sok munka fogja a kapcsolatotokat megrontani, mert hozzászokik ehhez az életmódhoz.

Persze muszáj a megélhetésért dolgozni, de próbáljatok valami közöset tervezni.

2011. dec. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!