Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetbe mit tennétek? SOS

Ilyen helyzetbe mit tennétek? SOS

Figyelt kérdés

Na szóval.

Az az igazság,hogy van egy barátnőm,már családos anyuka van 2 gyereke és persze párja is.

És egy közösségi portálon elkezdett beszélgetni egy régi ismerősével kb 2 hete, hát és eléggé egymásba bonyolódtak.

Azt mondta a barátnőm,hogy nem akar tölle semmit csak beszélgetni jó vele.

De a srác már szerelmet vallott neki meg ilyesmi.

Aztán nem rég beszéltek személyesen is.

De a barátnőm azt mondta hogy nem volt jó vele mert nem volt közös témájuk meg semmi. Azt mondta többet nem is akar vele beszélni meg talizni sem.

Aztán rá 3 napra azt mondta nekem hogy még is beszélget vele telón meg msn-en mert hiányzik neki.(gondolom csak beszélgetni szeret vele). Mért van ez hogy mikor taliztak nem volt jo neki meg semmi de pár nap és hiányzik neki,hogy beszélgessenek?


2011. máj. 6. 22:44
1 2 3
 1/21 napietus ***** válasza:
84%
van ilyen a barátnőd unatkozik, és így szórakozik. dumáljanak, ha szeretnek beszélgetni, ha egyébként nem kell neki, akkor mi a gond?
2011. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit akarsz tenni? Én nem tennék semmit. Az ő élete, azt csinál, amit akar, nem szólnék bele. Max. elmondanám neki a véleményemet a dologgal kapcsolatban, de nem osztogatnék tanácsokat. Majd ő eldönti, mit is akar valójában.
2011. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az hogy már nem tudja hogy kell e neki vagy nem. Teljesen össze van zavarodva.
2011. máj. 6. 22:50
 4/21 A kérdező kommentje:
Én nem akarok beleszolni. Épp szeretnék neki segíteni,hogy mit tegyen.
2011. máj. 6. 22:51
 5/21 anonim ***** válasza:
Én máshogy látom. Az oké, ha 2 ember beszélget ártatlanul, de itt nem ez van. A bnődnek- ha tudja, hogy a srácnak nem közömbös- el kellene kerülnie, mert miközben bnő unalomból cseveg vele, a srác szép lassan beleszeret-és oda egy házasság.
2011. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 napietus ***** válasza:
ne tegyen semmit. ez a dolog maradjon meg ilyen szinten, minek a bonyodalom az életbe? ha unják magukat, húzzák egymást egy kicsit, aztán kész. megy az élet tovább. aztán néhány hét/hónap alatt nem fognak tudni már újat mondani egymásnak, és magától vége lesz, anélkül, hogy elkezdődött volna bármi is.
2011. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én, biztos hogy semmi szín alatt nem avatkoznék bele.még véleményt sem mondanék. Felnőtt ember a barátnőd, ezt neki kell megoldani.Minden másban segítenék neki ha kell de ebben nem. Soha nem sül ki jó az ilyesmiből.
2011. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak segíteni szeretnék neki. :(
2011. máj. 6. 23:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudjuk.:) Csak (ha probléma lesz a dologból) akkor még nehogy te legyél hibáztatva . Ha ebben te nem veszel részt, akkor a lelkiismereted tiszta marad és senki nem mondhatja hogy rossz tanácsot adtál.
2011. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező. Én úgy gondolom, ez az ismerős te magad vagy, és beleszerettél ebbe a 2 gyerekes nőbe.


Szerintem a nő csak unatkozik, és jól esik neki egy kis bók (szerelmi vallomás), de nagyon nagy a valószínűsége, hogy nem fogja miattad elhagyni a férjét és a 2 gyerekét, és feladni a kényelmét.


Szerintem keress másik, magadhoz való, lehetőleg gyerektelen nőt. Az írásodból az is lejön, hogy 20 évnél nem igen lehetsz több.

2011. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!