Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hugommal? :@@

Mit csináljak a hugommal? :@@

Figyelt kérdés

Állandóan elveszi a cuccaimat,de ő 3 mérettel nagyobb ruhát hord mint én,de őt ez nem nagyon zavarja. Már nem tudom mit hova teszek,mert állandóan el kell őket dugnom,mert nincsen saját szobám. A cicanacim,a rózsás csatom,mindent elvesz. Smink,mindent. És után ameg ha visszaveszemakkor ő ordít,hogy adjam vissza,mert azt ő kapta. Jó hogy én vettem. xd Anyuék is tudják elveszi,de ők sem tudnak mit csinálni vele. :/ Mit tegyek? Nagyon unom!! És nem adok neki kölcsön semmit,mert elteszi,és tönkreteszi,meg szűk rá a ruha,nemis tudom hogy veszi fel. :O

16L / tesóm 13L


2011. máj. 7. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
13 éves, 3 évvel fiatalabb és három mérettel nagyobb ruhát hord, mint te? Hát ezek alapján arra tippelnék, hogy kisebbségi érzése van melletted. Rád akar hasonlítani. A szüleiddel dumáljatok vele, vagy segítsetek neki fogyni, vagy nem is tudom. Baj lehet az önbecsülésével. Elsősorban nem neked, hanem a szüleiteknek kellene tenni ellene.
2011. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha 3 mérettel nagyobbat hord, nem teszi tönkre a ruháidat?
2011. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nevezd ki az egyik szekrényt saját ruhásszekrényednek, aztán már csak egy nagy lakat kell, aminek a kulcsa meg a nyakadban lóg.
2011. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, elsőre kimaradt, hogy tönkreteszi :)

Zárd el a cuccaidat egy szekrénybe.

2011. máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De igen,kinyújtja őket. :/

Amik feszültek rajtam nacik,miután vissza veszem tőle,már lógnak. -.-"

2011. máj. 7. 12:29
 6/12 A kérdező kommentje:
Én 16 évesen a tesóm mellett csontos vagyok.
2011. máj. 7. 12:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél ládákat(dobozokat) amiket be lehet zárni kulccsal. A ládákba rakd be a cuccaidat(ruha, smink) majd egy erős lakat és egy kulcs segítségével zárd be, sohase hagyd nyitva, még akkor se ha nincs otthon a tesód. A kulcsot pedig akaszd a nyakadba. Én ezt tenném a helyedben :)

Vagy a kíméletesebb megoldás az hogy megbeszéled vele hogy ezeket te a saját pénzedből vetted saját magadnak és nem neki.

De szerintem az első megoldás jobb ;)

2011. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lakat a szekrényre?

Amúgy anyudéknak kellene megnevelniük (vagy kellett volna). Mondjuk az én húgom is utálatos volt nagyon.

2011. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%
bezárod a szekrényed és kész, mi ezen akkora tragédia..a rózsás csatod meg add a gyereknek, mert neked már nem való...a smink meg még nem való neked
2011. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le vele megbeszélni ezt (szülők feltétlenül legyenek ott), segítsetek neki szerintem is fogyni. Aztán ha elég rövid időn belül (max. egy hét) nem változik semmi, akkor irány egy lakatért. Na meg ha a későbbiekben bármidet is elveszi, akkor rögtön lakat a szekrényre, ami csak a tiéd. A kulcs pedig mindig legyen nálad.
2011. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!