Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a húgommal?...

Mit kezdjek a húgommal? Nagyon elégedetlen önmagával.

Figyelt kérdés

Mikor a gép előtt ül,akkor látom,hogy mindig Kim Kardashian és hasonló társai képeit nézegeti.Állandóan gyönyörű lányokat néz az interneten és szinte lerí az arcáról,hogy mennyire szenved...Egyáltalán nem csúnya lány,sőt..

De neki ez nem elég.Sokat sír emiatt és állandóan ezen kattog az agya.

Egyszerűen nem hiszi el,hogy gyönyörű,hiába próbálok belé önbizalmat önteni,egyik fülén be-másikon ki,pedig nem csak én egyedül gondolom ezt róla,hanem nagyon sok fiú és ismerőse,a párja..Ha kijön egy-két pattanása,aznap bezárkózik és nem hajlandó sehova menni.

Nagyon rossz látni,hogy ennyire elkeseredett és önbizalom hiányos a sok,napjainkban látható "műnő" miatt!

Mit lehet ez ellen tenni?


2011. szept. 1. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom,ha nekem lenne egy szép húgom és mindig siránkozna hogy ő mennyire ronda biztos kiosztanám,hogy ne játsza már magát,mert idegesít. Ha ronda lenne megérteném, de ha szép akkor csak női nyafogás lehet a háttérben.
2011. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a sok "műnő" miatt sok nő énképe teljesen elferdül. Köszönet a remek médiának. Próbáld elhitetni vele hogy szép és rávilágítani a sok pozitív visszajelzésre amit kap, rávezetni hogy ez nem véletlenül van
2011. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
2011. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra kellene finoman rávezetni, hogy ezeknek a szép lányoknak sem fenékig tejfel az élete. Őket is megcsalják, lehetnek betegek, alkoholisták... Lényeg, hogy lássa meg az árnyoldalt is.
2011. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl egészséges gondolkodásra vall.A tinik többsége azért tud különbséget tenni, egy retusált maszlag és a valóság között.
2011. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezek mellett még az is hasznos lehet ha elmagyarázod neki hogy a boldogság nem a szépségen múlik, példákat említve
2011. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Marie Curie sem volt egy nagy szépség, mégis többre vitte, mint Kim Kardashian vagy akárki a vivatv-ről.
2011. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem abban a videóban a legtöbben így is úgy is szépek voltak, szerintem ennél elrettentöbb példa kellene
2011. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A videón retus előtt és után vannak. De a smink, haj ,ruha, beállítás, fények attól még ott voltak.
2011. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most nem azért de hogy néz ki Kim Kardashian? Alacsony kb. 156cm és dundi és lófeje van.

Biztos hogy a tesód vékonyabb magasabb és nincs lófeje.

2011. szept. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!