Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 26 éves lány és egy 21...

Egy 26 éves lány és egy 21 éves fiú kapcsolata elfogadható külső szemmel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 13:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

1: Ki nem sz@rja le a külső szemeket? :)

2: 5 év? Az sok???

3: Szeressük egymást gyerekek, és fossuk telibe, hogy ki mit gondol...


Szerintem :))

2011. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%

szerintem is jól mondja az első.

köztünk 15 év van a párommal még is jól megvagyunk és nem érdekel ki mit mond.szeretjük egymást és kész.

18L

2011. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Olyan edi vagy, elso valaszolo. :)
2011. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

Ennél sokkal nagyobb korkülönbség is bőven elfogadható.

Ez az 5 év meg szerintem annyira kevés, hogy nem is látszik.

2011. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos sokaknak a külső szemek fonotsak,ezért nem tudnak élni,mert folyton meg akarnak feleni a külső szemeknek és után sírnak hogy elpocsékolták az életüket erre,ahelyett,hogy éltek volna.
2011. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ebbe még a nagyon szenteskedők se köthetnek bele. Egyrészt mert 5év az nem sok egyáltalán,másrészt már mindketten felnőttek vagytok.

Amúgy meg ha akárhány év lenne is,ne az érdekeljen,h ki mit szól rá - ha szeretitek egymást és jól megvagytok,akkor kit érdekel hogy másnak nem tetszik.


Hozzáteszem - az életben soha nem fogsz olyan párt találni,aki mindenkinek megfelel, aki akar az talál majd mindenkiben hibát - ez túl öreg,az túl fiatal,amaz túl magas, emez túl kövér stb stb

Neked megfeleljen,az a lényeg.

2011. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Elsőnek ment a pacsi!

Kérdezőnek:

Annyira fontos mit gondol a szomszéd Mari néni?!

Attól leszel boldog egy kapcsolatban, ha az idegeneknek tetszik amit teszel?

Csak hogy megvilágítsam a dolgot.

:)

2011. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Boldogok vagytok, szeretitek egymást?

Igen, akkor meg mit számít ki mit gondol? Főleg, hogy CSAK 5 év. Köztünk a férjemmel 8,5 év van, és nagyon boldogok vagyunk. Kicsit nehéz volt elfogadni 1-2 embernek minket, de látták, hogy minket nem érdekel a véleményük így az esküvőn már velünk örültek. Még ha nem is annyira, mint mi :)

2011. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Es ha forditva lenne? Senki nem fordul egy par utan, ahol a lany fiatalabb 5, sot meg 15 evvel sem.

Ha Ti jol kijottok, akkor az szamit mi van bennetek, nem a begyepesedett "kulso szemek".

2011. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok. Nagypapám 26 évvel idősebb a mostoha nagymamámnál. Gondolhatod mit gondolt róluk a 80-as években(főleg a 34 éves nőről amikor hozzáment a 60 éves férfihoz). Lassan 30 éve házasok, és hihetetlen milyen jól megvannak. Komolyan úgy imádja a nagymami a nagypapit, hogy az valami elképesztő. Könnybe lábadt szemmel puszilgatja a 90 éves papit naponta 10-szer, és mellette mindenben a kedvére tesz.

És amikor a nagyapámat kérdezem, akkor elmondja, hogy imádja a feleségét, úgy érzi ez kölcsönös, és hogy nélküle már régen nem élne.

Ennyit a körkülönbségről... én továbbra is a lefosást ajánlom :D

2011. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!