Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-18 éves lányok! , Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok! , Milyen külső és belső tulajdonságú fiúk tetszenek? (nem tudok rajtuk az ízléseteken kiigazodni! )

Figyelt kérdés

Nem tudom eligazodni a lányok ízlésén. :((

Ilyen kérdések ötlöttek fel bennem, hogy mi az ami nagyjából minden lánynak, bejön külsőleg és belsőleg:


-Külső megjelenés (ruha, haj, cípő, ékszer, tetkó stb)


-Stílus (rocker, stb..)


-Belső (jófiú, rosszfiú, okoskodó, nagyszájú, megmondja a frankót, bunkó stb..)


-Megnyilvánulása a többi emberekhez (ilyenre gondolok, hogy vezető, vagy visszafogott, szerény stb)


17F


2011. júl. 8. 21:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
akinek saját egyénisége van és nem egy statisztika alapján próbálja kialakítani azt magának. na az tényleg tetszik.
2011. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nincs olyan stílus, ami MINDENKINEK tetszik.
2011. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Na most elárulok egy titkot: nincs olyan, ami mindenkinek tetszik.


És egy jótanács: NE a lányokhoz alkalmazkodj!

2011. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

- Külső megjelenés : legyen igényes

- Stílus : egyedi :) ne legyen azért emo mert az a "divat " , hanem olyan sítlust képviseljen amit szeret :)

- belső : ne legyen bunkó

- megnyilvánulása a többi emberhez : ne legyen egy vezető , főnökösködő , de neis alkalmazkodjon mindenkihez


üdv , 15/L

2011. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ezért fogalmaztam úgy, hogy ami nagyjából mindenkinek bejön.
2011. júl. 8. 21:56
 6/23 A kérdező kommentje:
Mit értétek abban, hogy saját egyénisége legyen?
2011. júl. 8. 21:56
 7/23 anonim ***** válasza:
hogy magadat add és ne hallgass másokra, még a kérdésedre válaszolókra sem, mert az már nem te lennél.
2011. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem szeretem egy pasiban ha mindent elröhög, és nem vesz komolyan. Külsőleg nem sok elvárásom van csupán h azért a normál legyen meg, mert mindig kell egy elindító, ami miatt megtetszik utána ismerhetem meg a többi belső tulajdonságát.. nem baj ha visszafogott és ha szerény..sőt! csak élvezzem vele a beszélgetéseket, legyünk egy hullámhosszon. :D
2011. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Azt hordj, ami neked tetszik, nem amit mások mondanak. Olyan zenét hallgass, ami neked tetszik és nem a divat. Legyen véleményed dolgokról. Ne utánozz, majmolj másokat, hanem utánozzanak téged inkább.
2011. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
kulsore a legfontosabb,hogy ápolt legyen:) (de az én izlésembe még azis bele tartozik,h egy picit hosszabb haja legyen amibe bele lehet turni:$) stílus: egyedi (vagyis ne majmojj másokat;) ) belore: kedves,kicsit rosszfius és kelloen perverz :D megnyilvánulásra pediog csak annyit mondok h ahoogy érzed :) a lényeg h a csjodhhoz kedves legyél:)
2011. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!