Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-14 éves lányok, csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-14 éves lányok, csak a külső számít?

Figyelt kérdés
Rólam mindenki azt mondja ,hoyg nagyon normális vagyok de nem volt még barátnőm.
2011. febr. 13. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem olyan sok fiúnak volt még barátnője, ne aggódj. Lányok között is van, akinek csak 18-20 éves kora körül jön össze az első kapcsolat.
2011. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Küldj magadról privátban egy képet.
2011. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Mind a kettő számít. Ha nem tetszel, akkor nem vonzódok hozzád. Viszont én eddig ha szerelmes lettem, akkor a belső fogott meg, és utána már tetszett is a srác.


14/L

2011. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyszere kettő nem lehet. El is mondom, hogy miért. Mert egyszere nem lehetséges:) Ha külsőt megláttad akkor már tudod is és kiszelektáltad. De ha belsőleg megszeretted akkor már annyira szereted, hogy a külső nem számít. Vagy ez vagy az. Egyszere nem lehet:) hiszen egy időben meglátni és megismerni nem tudod:D Ezt csak mondják, hogy mindkettő fontos, de a döntés csak egy lehet!
2011. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2011. febr. 13. 18:49
 6/13 anonim ***** válasza:
Külső mindenképp számít, de az is, hogy mennyire lehet beszélgetni, poénkodni.
2011. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem még nem volt barátom, de azért hozzászólok

Nálam mindkettő egyformán fontos, 50% külső, 50% belső, vagyis egyik sem elég önmagában. És itt most nem azt értem, hogy csak pontosan egy ideálnak megfelelő fiúval járnék, de azért nem vagyok igénytelen, igenis fontos az, hogy ha ránézek, akkor ne azt lássam, hogy csúnyácska, de a pozitív tulajdonságai miatt vele maradok, de az sem elég, ha ránézek, és elolvadok, viszont olyan tulajdonságai vannak, amik nem jönnek be.

2011. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

egyébként én is így vagyok vele és elég sokan mondták hogy jóképű is vagyok meg jó a humoom és nem vagy balf*sz

szal a a tanulási átlagom se rossz de eddig 1 barátnőm volt csak:S várom a válaszokat a kérdésére!

2011. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok leszedtétek a válaszom:) Nincs olyan, hogy egyszere belső és külső!-.-" Ez ostobasság:D Elmondtam az okokat, de hiába, ha újra leszeditek...
2011. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Persze mind kettő számít, de mindik kell adni esély hogy megismerd az embert belülről, és lehet hogy ha jobban megismered akkor elkezded máshogy nézni, mert pl: nem éppen az a tökéletes pasikénézet akiről álmodtál, közben meg belülről pontolyan és mivel nem hagytál időt a megismerésre elszalasztottál egy jó lehetőséget.

Én annak a híve vagyok hogy mindenre időt kell szánni, még a szerelem kialakításához is, de legfőképpen megismerni belülről egy embert. :) Remélem segítettem:$

2011. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!