Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves vagyok soha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok soha nem volt még szerelmes belém lány. Külső vagy belső alapján döntötök lányok?

Figyelt kérdés

A külsőm az egy dolog. Sok sok lány ismerősöm szerint egy fő nyeremény vagyok, és nagyon jól fog járni aki velem kezd. És ezt sok ismerősöm mondja, olyanok is, akikkel túlságosan nem közeli a viszonyom. Mert kitartó vagyok, türelmes, önmagáért szeretem a másikat, nem használom ki, és állítólag jó a humorom is. Adok a külsőmre, azonban inkább vékony vagyok, ha gyúrok akkor sem leszek több, állítólag a testalkatom ilyen, az orvosom szerint ne változtassak rajta. Ismerkedéssel semmi baj, lenne lány aki szívesen összejönne velem, de nem érez szerelmet. Sőt le is feküdne velem, de nem szerelemből. 23 év alatt senki nem szeretett belém,

Kivétel nélkül mindenki: Nem jössz be nekem, avagy nem vagy az esetem.


Mit tegyek? :S Örökké nőtlen maradok? :S


2011. jan. 19. 10:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem voltál túl kitartó, vagy nem kezdeményeztél kellően, nem?

MErt amit leírtál, nekem szimpatikus, szóval nem értem mi lehet veled a baj, de biztos, hogy nem a külső. Ha nem is vagy egy szépség, de adsz magadra, akkor már nem vagy elveszve egyáltalán.

Én például imádom a humort. Nem jönnék össze olyannal, aki nem tud megnevettetni. A párom nem egy szépség(mások szerint), de nekem ő a legszebb. Mikor megismerkedtünk nekem sem tetszett annyira, olyan közömbös volt. Aztán mikor többször beszélgettünk, rájöttem, hogy nekem rá van szükségem, és ma már azt mondom, hogy ő a legszebb a világon. Szóval a szépség belülről fakad nagyrészt.

Merj tovább próbálkozni. Mondjuk írtad is,hogy lenne lány, aki...hát akkor náluk miért nem próbálkozol be?

2011. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
mert tudom hogy nem akar tőlem semmit, csak szex :S
2011. jan. 19. 10:17
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

az szép:)

Hát csak azt tudom mondani, hogy soha ne hidd azt, hogy csak a külső a lényeg. Egy normális, komoly kapcsolatot kereső lánynak nem az lesz a lényeg, hogy mennyire vagy egy álompasi vagy sem. A humor sokszor nyerő. Persze kell egy határozott kiállás is hozzá, hogy a lány érezze, tényleg egy igazi férfival van dolga. Soha ne légy félénk, nem merek kezdeményezni típus. Mindig légy talpraesett, határozott, mikor egy lánnyal ismerkedsz. A mosoly is sokat számít, főleg ha valakinek szép a mosolya. Ezekkel együtt pozitív lesz a kisugárzásod.

2011. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi, mondjuk az is lehet a gond hogy túlszervezem magam, és nem nagyon tudok ismerkedős körökbe járni. Hétközbe semmi esélyem (suli+munka), hétvégén is dolgozom. :(

De másképp nem tudom magam eltartani :S


Emiatt a barátaimmal se nagyon tudok találkozni, csak 1-2 hetente, túlsok barátom emiatt nincs is. Lehet az lenne a gond hogy túl kevés lányt ismerek?

2011. jan. 19. 10:32
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ez a gond, hogy túl kevés szabadidőd van. De erre magadtól is rájöhettél volna:)

Légy kitartó, és akkor majd jön az a lány. Ha van időd, akkor több időt tölts a barátaiddal, és úgy könnyebben is tudsz ismerkedni. Mondjuk üljetek be valahova, ne lakásban legyetek. Azt a kis időt is ne otthon, hanem társaságban töltsd. Mást nem tudok írni. Bár nem tudom hogy nézel ki, de nekem szimpatikus vagy. Kitartás és sok szerencsét:)

2011. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én bavallom őszintén, nálam ELSŐRE a külső dönt..Ha valaki nem tetszik külsőre azt valahogy eleve nem engedem magamhoz utána ha akkor ismerem meg,annyira hogy megismerjem jobban párkapcsolat reményében..Ha előtte már ismertem vagy csak hverkodni szeretne és szép lassan megismerjük egymást az már egészen más tészta..Akkor ha nagyon összepasszolunk lehet felőlem 100 kg is..:)
2011. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

én sose szerettem a klasszikus értelembe vett "szépfiúkat".Talán azért is mert nap mint nap ilyenekkel találkozom,tudom mennyire hiúk és egyáltalán nem tartom férfiasnak őket:)

Szóval nekem egy férfi nem lehet csúnya.Ha valaki karakteresebb jelenség,annál jobb legalább nem találkozok az utcán vele hasonlóval:)

A fő tulajdonság nálam a humor,és a kitartás.Azt írtad benned mindkettő megvan ezért csak annyit tudok mondani rossz helyen kopogtatsz.Ha ez a lány(bát őszintén szólva meg van róla a véleményem a leírtak alapján)csak a szexre hajt semmiképp se menyj bele,inkáb várj várj várj..:)még ha tudom nehéz is,de megérdemled hogy igazán boldog legyél,és az csak türelmesen lehet elérni(sajnos)

szóóval hajrá!

20/L

2011. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom, mennyire nehéz normális fiút/lányt találni mostanában. A lányok azzal kezdik az ismerkedést, hogy kocsival jöttél-e, mire hívod meg. Az számít, mennyi pénz van a zsebedben. Az az "idősebb" korosztály, a többi pedig mind tini, nekik csak a szépfiú tetszik, mert fontos a barátnői véleménye.

A "férfiak" meg idétlenek, parasztok vagy annyira buták, hogy inkább meg sem kellett volna szólalniuk. Én sem kezdenék olyan sráccal, aki külsőre annyira tökéletes, mert ő tisztában is van vele és úgy is viselkedik.

Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy legyél határozott, legyél képes dönteni. Nagyon fontos a humor nekem is, másképp unatkoznék mellette.

Olyannal ne akarj kezdeni, aki egyből le akar feküdni veled. Egyébként a szerelem kialakul, ritkán első látásra történik meg. Járhatsz egy lánnyal úgy is, hogy nem vagytok szerelmesek egymásba. Aztán vagy kialakul vagy nem, meg kell kockáztatni.

2011. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
A kulso ami megfog és a belso ami megtart.:)
2011. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Kedves 11:40-es hozzászóló, én már nem tini kategóriába számítok mégsem azzal kezdem, hogy mivel jöttél, mennyi pénzed van..A párom raktáros egy áruházban, még csak nem is egy szex szimbólum, mégis rajongok érte az első perctől kezdve több, mint két és fél éve..Rossz helyen keresgélsz, ha csak tiniket meg pénzéhes lányokat ismersz..Kedves kérdező! Miért nem próbálsz meg a suliban körülnézni, addig amíg benn vagy?
2011. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!