Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt rajtam kívül olyan...

Vannak itt rajtam kívül olyan 25-30 éves férfiak, nők akik?

Figyelt kérdés
Otthon laknak még a szüleikkel? Én még itthon vagyok mert ebben a városban is van munkám . Van így más is?
2011. máj. 8. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Én amint tudtam, és ez 17 évesen volt, elhúztam...
2011. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sokan vannak így a mai világban.

26 éves, férjezett vagyok.


Mi a nagyszüleimnél lakunk. Nekik két külön családi ház van az udvarukon, és ingyen lakhatunk az egyikben, csak a rezsit fizetjük. Korábban otthon laktunk az én szüleimnél az egyik szobában.

Nekünk az anyagi helyzetünk nem engedi meg, hogy albérletbe, vagy saját lakásba menjünk. Én tanár vagyok, 91 000 ft-ot keresek, a férjem jelenleg munkanélküli, korábban csak olyan állást talált, ahol 12 órát dolgozott, de csak 4 órára volt bejelentve, mindezt 70 000 ft-ért. Tragédia.

2011. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Köztes lét. A házat még a kilencvenes években úgy építettük, hogy alkalmas legyen többgenerációs együttélésre. Aztán amikor esedékes lett, megoldottuk. Tehát társasházi jelleggel lakunk úgy, hogy enyém az emelet, saját konyha, fürdő, wc és szobák, teljesen leszeparálva. A tesómé a szomszéd ház, apánké meg alattam a földszint, külön lakás gyanánt.
2011. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
tesoim is itthon vannak..x:/
2011. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, én. Mennék, ha lenne pénzem vagy melóm.


De mivel éheznék és az utcán laknék ha elköltöznék, ezért otthon lakom. Sajna nem tudok azzal fogalkozni h ez "gáz", meg lúzerség blabla.


nem fogok csövezni, csak azért h független legyek.

kajára így is alig futja.... :(

2011. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

26 éves, nő, szüleimmel élek. Miért? Mert 1. itt van a munkám (gyalog is max 12 perc) 2. jelenleg nincs párom, egyedül nem költözöm 3. nem tudok házat/lakást venni a fizetésemből, albérlet itt nincs (falu), nem megyek albérletbe a szomszéd városba csak azért, hogy ne a szüleimmel lakjak 4. beszállok a kiadásokba, nem a szüleim tartanak el, így nincs mit szégyellnem

Nekem nem "ciki" 26 évesen szülőknél lakni, pláne, hogy 3 évvel ezelőtt még az iskolapadot koptattam.

Ahogy idősebbek lesznek, nekik is jól jön, ha van valaki mellettük, ha valaki megfőz, kitakarít, stb. Szerintem mindenkinek előnyös így.

2011. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Hasonlóképp mint az első. 18 évesen elköltöztem. Májusi vagyok, júliusban már különlaktam. Nagyon örülök ennek.
2011. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

25 vagyok, szintén a szüleimmel, bár én még tanulok. Vagyhát, nincs sok órám, de mindig a sulival szoktam védekezni, ha azt kérdezik, miért nincs rendes állásom. De amint találok munkát, szeretnék elköltözni. Nem azért, mert cikinek találom a szüleimmel lakni, hanem mert nem jövök ki túl jól anyukámmal. Meg mondjuk egy kis városkában lakok, itt biztosan nem találok állást, és akkor inkább beköltöznék a városba. Ha esetleg mégis lenne valami helyben, akkor azért valszeg maradnék, mert annak nincs értelme, hogy albérlete fizetek a szomszéd utcában. Legalábbis most, hogy nincs komoly kapcsolatom, így gondolom.

De van olyan 29 éves barátnőm, aki szintén a szüleivel lakik. Ott a munkahelye is, így a legegyszerűbb, és anyailag is így a legkifizetődőbb.

2011. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is még jó darabig anyukámnál fogok élni: beleadok a rezsibe természetesen meg a kajába, az albérlet csak a pénzt viszi még akkor is, ha megosztod másokkal, mellesleg semmi kedvem mindenféle jöttmenttel együtt élni, eleget szívtam már a sok igénytelen, fizetésképtelen, tolvaj lakótársak miatt az egyetem alatt, soha többé! A fizetésem egy részét lakásalapra utalom. Párom is így csinálja. Ha együtt akarunk lenni, átmegyünk egymáshoz, szívesen látnak minket egymás szülei szerencsére. Tényleg semmi értelme különköltözni.


25 L

2011. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Párom, 27/F és szüleivel él. Van munkája, saját lakásra gyűjt, mert az albérlet nyeli a pénzt. Szülei pedig tudják és szívesen látják még itthon, nem teher nekik.

Én még 21 vagyok és szerintem egy jó darabig még én is otthon fogok lakni.

2011. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!