Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek akinek a férje nem...

Feleségek akinek a férje nem mindig a tisztességes úton keresi meg a pénzét beleszól az ügyekbe vagy a férfi intézi a pénzt és nem érdekes honnan van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 18:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
nekem a boldogság,nyugalom fontosabb,minthogy arra keljek hogy a férjemért csengetnek a rendőrök.aki nem tisztességesen keresi a pénzt,az mehet...
2011. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%

Ohhóó! Inkább lemondok minden 'luxusról', mint hogy a párom olyan pénzt hozzon haza, ami nem törvényesen kerül az otthoni 'államkincstárba'. Főleg, hogy most várjuk a babánkat is!

Nem szeretnék arra felkelni, hogy csengetnek a páromért és, hogy a gyermeket évekig egyedül kell nevelnem.

Szerencsére nem ilyen és én sem. Törvényes pénzből élünk, próbálunk boldogulni.

2011. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
43%
Elmondom Neked, a nők nagy részét tudat alatt izgatja, hogy a pasija nem legális forrásból szerzi a pénzt.. (Rosszfiú effektus)
2011. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
hát én akkor valami mutáns nő vagyok, mert inkább nyugodt biztos élet, mint a nem hivatalos út...
2011. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 napietus ***** válasza:
36%
nem feltételezem a férjemről, hogy illegális dolgokat csinálna. bár telekügyletek körül ritkán van minden rendben...olyat amiért lecsukhatnák, biztos nem csinál, ahhoz elég okos. a többiből meg van ki kimossa, szóval engem nem nagyon érdekel. sosem kérdeztem rá ilyesmire, van amit elmesél. olyan volt, ami nyilvánvalóan a jogszabályok megkerülésével zajlott. de a megkerülés és az áthágás nem ugyanaz :)
2011. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
18%
Aki tényleg tisztességes az most nehezen tudna írni mivelé már éhen halt volna! Sajnos a magyar törvények ilyenek! Mindenki lop mindenki erkölcstelen! Csak valaki kevésbé valaki jobban!
2011. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
69%

öööö akkor tényleg mutánsok vagyunk:)

egy palackozóból mit lehet lopni?:)))

2011. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudnék nyugodtan élni, ha nem tisztességes keresetbõl venném meg a mindennapi kenyerünket, azért nem élünk luxus életet.
2011. máj. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
30%

Mennyi képmutató ember, istenem.

Ha nő lennék és ilyen férjem lenne, én büszke lennék, hogy mi mindent megtesz a családjáért. Arra azonban megkérném, hogy csak addig menjen el, amíg nem teszi ki magát letöltendő szabadságvesztésnek.

2011. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Uristen! Mi abban a kepmutatas, ha valaki nem tud aludni attol, hogy nem tisztessegesen elnek? Buszke lennel ra? En elsullyednek szegyenemben es ez nem kepmutatatas, mert en is juthattam volna elonyokhoz, de nem tettem. Nehezebb volt az elet emiatt, de nyugodtan aludtam ejszaka, mert nem hazudtam! A lelkiismeret furdalas mond neked valamit?
2011. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!