Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tisztességes állás Győrben és...

Tisztességes állás Győrben és környékén? Szinte mindet megpróbáltam már és semmi. Kicsi gyerekünk van, a házon hitel és nekem megszűnt az állásom. Életerős, jó fizikumú férfi vagyok 35 alatt

Figyelt kérdés
Van diplomám (bár nem túl keresett) ha kell, de nem ragaszkodok diplomás álláshoz, csak meg akarok élni
2009. dec. 3. 20:28
 1/2 anonim válasza:

Próbáltad már a Grosshaus KFT-t?

Nagyon jó munkahely! Én ott dolgoztam,mielött terhes lettem.Szívesen vissza is mennék oda GYES után,de itt a bibi!Amikor én ott dolgoztam,akkor még Fehérváron volt a cég.Az idén februárban költöztek át Győrbe!

Fémfeldolgozással foglalkozik! Ha jól emlékszem a cím Győr,Tó utca 4.De a tudakozóban biztos megtalálod őket!

2009. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, megpróbálom!
2009. dec. 4. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!