Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez annyira zavar.

Mit tegyek? Ez annyira zavar.

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a párommal,5 hónapja költöztem hozzá(hatalmas a háza és csak ketten lakunk benne,nem akart új házat venni).De annyira zavar,hogy nem engedi,hogy én is fizessek valamit...Az Ő pénzén megyek bevásárolni,abból fizetem a számlákat,ha kell valami nekem,akkor is Ő akarja fizetni...De így én semmit nem fizetek.


Ő többet keres,mint én,ezért gondolom Őt ez annyira nem zavarja...de engem igen.

Kérdeztem a barátnőimet és náluk úgy van,hogy felét az egyik fél,felét a másik fizeti a költségeknek.


Köszönöm!


2011. máj. 10. 08:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
tedd félre,és lepd megy egy 2 hetes nyaralással,amit befizetsz te...
2011. máj. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok. Persze ahol csak tudok fizetek neki dolgokat, amikre ő nem adna ki pénzt, meg én teszek félre egy külön számlán és ha kell valami akkor fizetek (legutóbb mosógép, nyaralás). Még így is kitartottnak érzem magam :S
2011. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mondtam neki,hogy a nyaralásnak a felét akkor fizetem én...de azt mondta,hogy nem kell,mert már befizette :S

Nálunk meg pont az a gond,hogy mindent meg akar venni.

2011. máj. 10. 08:46
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
gyűjtögesd szépen...lehet még forditva és akkor jól jöhet a félretett pénzed...
2011. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem próbáld meg úgy felfogni, hogy nagyon szerencsés helyzetben vagytok. Olyan sok ember, család van, akik egyik napról a másikra élnek, folyton számolgatniuk kell, mire mennyit fizetnek ki, marad-e valami hó végére.

Ha a párod ezt így természetesnek tartja, akkor fogadd el. Azért csinálja, mert szeret, és örömet akar neked okozni ezzel. Ne érezd rosszul magad emiatt, szerencsés vagy.

2011. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Kommunikálj vele! Egész egyszerűen beszéld meg vele, hogy ez neked kellemetlen és ezentúl te is szeretnél beszállni a költségekbe! Ennyi...
2011. máj. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Szia

Örülj ennek hogy így van!Hol ismerkedtetek meg kedves kérdező??

2011. máj. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

08:58


Ő volt a pszichiáterem,mert akkor halt meg a legjobb barátnőm meg egyéb gondjaim is voltak...

De amíg az orvosom volt semmi nem volt köztünk,csak utána.

2011. máj. 10. 09:17
 9/18 napietus ***** válasza:
100%
ne érezd magad rosszul. mi is így vagyunk, az én fizum a zsebpénz. ő döntött így, hogy nem fogadja el. én néha szoktam venni a férjemnek valami ajándékot, amire tudom, hogy vágyik, de ő maga sajnálja rá a pénzt. múlkor pl. egy márkás távcsövet vettem neki, mert észrevettem, hogy hosszan elidőzött a szeme a reklámján az újságban.
2011. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Inkább örülj neki! Én sikítanék örömömben, ha ez nálunk így lenne!!! 5 éve tartom el a munkanélküli férjem és a két gyerekünket... most készülök válni... :(
2011. máj. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!