Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet a párod az, akit keveseb...

Lehet a párod az, akit kevesebbet látsz, mint a postást?

Figyelt kérdés

Hogy viselnéd, ha a pasid/csajod heti 1x tudna csak találkozni veled 2-3 órára, mert tanul és dolgozik?

Mit tennél, ha megismerkednél egy helyes fiúval/lánnyal, akit, rövid távon kiderül, hetente láthatsz maximum 3 órára?


2011. máj. 10. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, mivel mi a párommal már lassan 2 hónapja nem taliztunk, és előtte is szinte havonta. Pedig egy városban lakunk.
2011. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Számomra az nem kapcsolat... Én igenis igénylem a közelséget, a társaságot, ha együtt vagyok valakivel.
2011. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

MAx 3 óra az azért gáz. Hány évesek vagytok??? :S

ennek nem sok lrtelme van..ha eljuttok odáig több hónap után, még szexre se lesz idő rendesen :D :S

Attól, hogy helyes nem izgat engem már senki annyira h 3 órát vele töltsek 168 ból. Azt még mindi gjobbnak látom h csak kéthetente, de akkor egy napra...és közben teló..ilyen simén lehet külfölödn dolgozó pároknál pl..de...3 óra ??........

2011. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor az nem a párod, és nem kapcsolat max csak szex....ha havonta van tali..lehet már nem is akarja csak nem meri mondani, pasik ilyenek..
2011. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Patrrak válasza:
100%
Az együtt töltött idő lehet hogy csak már óra hetente, de ebben a világban van NET:) azon meg jó pár lehetőség a kommunikáció fenntartásra való lehetőség. Bár nem teljes de jobb mint 50éve.
2011. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok, milyen messze laktok egymástól?

Ezek nélkül nehéz bármit is mondani.

2011. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Az enyém nem lenne.

Nekem egy idő után a napi 3 óra is kevés...


Volt hogy 100km-re kerültünk egymástól,de akkor péntek délutántól hétfő hajnalig voltunk együtt.

Évekig volt hogy mindkettőnknek suli+meló...nehezen,de megtanultunk együtt tanulni


hülye kifogás hogy dolgozik+tanul...az embernek arra van ideje amire akarja h legyen...


off: te a postással heti 3 órát vagy? csak én látom havi 2x 3 percre?:)

2011. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igénylem a párom közelségét, nem bírnék ki sok időt nélküle. De sajnos ritkán előfordul a sok munka miatt, hogy heti 1-2 alkalommal tudunk csak együtt lenni, de akkor is csak délutántól, igaz olyankor együtt is alszunk, de az akkor is édes kevés. De amint írtam ez ritka, de olyankor kibírhatatlan nélküle. :(

Amúgy hány évesek vagytok? Milyen messze laktok egymástól?

2011. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a párom mostanában iszonyat sokat dolgozik, és mellette nappalin jár egyetemre. vizsgaidőszak is most van.

az együtt töltött idő nagyjából abban merül ki, h együtt alszunk. ha épp sikerül kifogni, akkor szombaton el tudunk menni vásárolni, vagy valami más programra.


és ez még így fog menni vagy egy évig, mire végez az egyetemmel. se szabadság, se semmi. az évi 20 napot csak a vizsgáira tudja használni, még nyaralni se tudunk elmenni normálisan. embert próbáló.

szerencsére a kapcsolat elején iszonyat sokat együtt tudtunk lenni, szóval most valahogy kiböjtöljük ezt :D

2011. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy jó,stabil kapcsolatnak ennyit ki kellene bírnia!

Akinek van felelősségérzete,annak fontosabb a munka és a tanulás,mint a naponkénti találkozás! Bőven elég egy rövid telefon,vagy a neten való beszélgetés.

Csak a fiatalok egyrésze ezt nem látja be.

2011. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!