Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így hogy tartsunk szülinapot?...

Így hogy tartsunk szülinapot? Előtte nap van a nagypapa halálának évfordulója.

Figyelt kérdés

Tavaly párom szülinapja előtti nap halt meg a nagypapája hirtelen.Lemondtam a szülinapi bulit,tortát visszamondtam,az ajándékát is 2 hónappal később adtam oda,nagyon rosszul viselte.

Lassan megint szülinap.Buli biztos nem,de nemtudom mennyire készitsek vidám meglepit.

Tudom,én ismerem,de ilyen még nem volt.

26éves lesz


2011. máj. 10. 11:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs nem pontosan fogalmaztam,a magzatomat veszítettem el,de az ugyanolyan fájdalmas,és igen férjhez mentem,pontosan azért,mert sokan megkérdezték a páromat,hogy "így" is elvesz-e,mintha csak miatta lett volna az egész,pedig meglepetésként érkezett közénk.És az esküvő legalább egy rövid napra feledtetni tudta velem a fájdalmat.
2011. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

igy már más


sokadik évforduló más,évek teltek el...de ez az első,ezért gondolkodom

2011. máj. 10. 11:54
 13/19 anonim ***** válasza:
Azóta most volt a második,de az első sem így telt.Persze nem vagyunk egyformák,és te ismered őt jobban,de én így látom.Remélem sikerül azért méltóképpen ünnepelnetek a születésnapját.
2011. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem akarok sem érzéketlen lenni,sem mégjobban "belevinni" a gyászba.

Köztes megoldást keresek.


Meg majd meglátom hogy milyen a hangulata a nagypapa halálának évfordulóján,meg a szülinap reggel,és ha jó,akkor estére tartalékolok valami programot

2011. máj. 10. 12:01
 15/19 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy a családjával nincs-e kedve picit ünnepelni.

Talán az segít, ha olyanok vannak ott, akik közel állnak hozzá.

2011. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

családjával biztso hogy nem


eddig se olt soha semmi szülinapkor,kezébeadtak valamit és kész...

az anyukája meg tudom előre h padlón lesz,olyakor jobb békénhagyni...

2011. máj. 10. 12:07
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem is vannak a végtelenségig imádott emberek a temetőben. valahol megértem az aggodalmad. Tudom én is, hogy senki nem várja el, hogy innentől kezdve ne bulizz, ne érezd jól magad. Csak az a kérdés, hogy valójában megy e dolog. Van e kedve a párodnak szülinapozni? Nekem is van ünnep amit egy szomorú halál eset miatt nem tartok. Valahogy 8 év elteltével se akarom ünnepelni és rettegek ha közeleg ez a nap. beszéld meg a pároddal. Ha azt mondja, hogy nem szeretné, hát csendben vedd tudomásul.
2011. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Anyukám tavaly május 5-én halt meg, május 6-án van a férjem születésnapja... Gondolhatod. Tavaly egyáltalán nem foglalkoztunk vele. Idén vettem neki egy tortát, meg ajándékot, és szépen hármasban itthon megünnepeltük. Semmi családi buli, semmi haverokkal sörözés, csak mi hárman. Valószínűleg amíg élek, rossz lesz nekem ez a május eleje, de ez van. Sajnos így alakult, tovább kell lépni.

Szóval szerintem csak szolidan azzal a meglepivel.

2011. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

a szolid az biztos


már csak a mértékét kell eldöntenem

2011. máj. 10. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!