Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem idegesít benneteket a...

Nem idegesít benneteket a párotok volt barátnője, akár az utcán, akár a Facebook-on, akár közös ismerősökön keresztül?

Figyelt kérdés

Minap vettem észre, hogy a "sógornőmet" bejelölte az "exsógornőjének" a testvére, ismerem én is még régebbről, és megállt bennem az ütő.

Nem tudom már az ilyesmit tolerálni, azok után, hogy terhesen az én kis kedves sógornőm előszeretettel tartotta (az orrom előtt - azt hitte, hogy nem tudom) a párom exével a kapcsolatot, azóta még inkább rühellem őt is és az exét is meg annak a családját is.

Lehet gyerekes, de ez engem kiborított, olyan szinten, hogy az ex még az adatlapján levő fotóját is lecserélte valami szexi pózban beállított fotóra, alapjáraton alacsony, dundi, sunyiszemű lányka, akiben van egy kis vonó is. Nem tudom mi a célja ennek a csajnak, de azóta a páromnak sem hiszem el hogy tetszem neki és nem hiszem el hogy szeret engem.

Alapjáraton nem az a típus vagyok, aki nekimenne az utcán ennek a csajnak, de magamban fortyogok már több napja. Bosszant a sógornőm hozzáállása, olyan mintha leszarná, hogy én mit gondolok, szarik bele, hogy testvérének a párja vagyok. Az is rendben van, hogy nekem semmi közöm a sogihoz, hogy kivel barátkozik, mert qrvára nem érdekel.

Tudom gyerekes, talán nincs is mit aggódnom, de jólesett kiírni magamból.

Mást nem idegesít a volt barátnő puszta gondolata?


2011. febr. 9. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Intelligencia kérdése az egész, hogy hogyan állsz hozzá. Én a férjem ex-eivel nem jelölgetjük egymást ezeken az oldalakon, sőt, őszinte leszek, én még meg sem néztem egyiknek az adatlapját (2 ex volt) sem soha. És hálistennek ők is vannak olyan intelligensek, hogy ők sem jelölgetnek be, és nem üzengetnek, pedig már találkoztunk néhányszor véletlenül. Ennyi. Nem kell vele foglalkozni, mutasd meg, hogy felül tudsz rajtuk emelkedni.
2011. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavar ha a férjem az exével beszél. Persze nem sűrűn, kb fél évente egyszer megesik, hogy felhívják egymást telefonon. Az anyósom is jóban van a csajjal és az egész családjával is, sőt még az esküvőjén is ott volt az anyósomat. Ja, anyósommal pedig szeretjük egymást! :) Nem értem miért kellene valakit azért utálni, mert a férjemhez valamikor is köze volt?! Ugyan már...
2011. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
jesszus, hány éves vagy te? Miért ne barátkozhatna vele? Szerintem gyerekes butaság lenne, ha megszakítana valakivel egy baráti kapcsolatit, cska mert nem jár már a tesójával... Fel kéne fogdd, hogy nem körülötted forog a világ, nem azért barátkozik vele, hogy téged idegesítsen, és nem azért rak fel magáról szexi képet a csaj, hogy a te pasidnak tetszedjen...( meg ha mégis akkor mivan????)
2011. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert akkor elég sokat kellene, hogy idegeskedjek :) De ezt te is érzed, hogy butaság. A sógornőd meg ne idegesítsen, valószínű ezt akarja elérni. Az enyém rendszeresen odahívta anyósomékhoz az exet. Meg a ha kerti parti vagy valami nagyobb esemény volt rendszeresen meghívta, mert ő annyira szereti a "kis sógornőjét".
2011. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkozom velük. Nyilván azért van velem a párom,mert engem szeret, nem pedig az exét. Tudom,hogy az a lány már csak múlt, én vagyok a jelen és remélhetőleg a jövő is. Megnéztem az előző barátnőjét a facebookon, megállapítottam, hogy csinos lány,talán csinosabb is,mint én, de nyilván én valamit sokkal jobban tudok, mint ő, mivel a párom már 2 éve velem van, s azóta a lány próbálkozott többször is,de a páromat teljesen hidegen hagyja. Én megbízom benne. Ha meg vinni tudja a másik nő,akkor vigye. :)
2011. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

én is jóba vagyok a volt barátom hugával sőt az anyukájával is, olyan szinten, hogy szoktam hozzájuk járni. nem tudom mennyire zavarná a nőjét a volt barátomnak, már ha lenne, de kb leszarnám. azzal barátkozok akivel akarok, és ha engem szeret a volt barátom családja, akkor ez van.

szóval álljál le, miért ne barátkozhatna a barátod tesója a volt nőjével? lehet tök jól kijöttek, ennyi. te is barátkozz vele össze, vagy puffogj magadba.

2011. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló, nem kívánom Neked, de kerülj ilyen helyzetbe mint én, mert hidd el, nem olyan jó érzés.
2011. febr. 9. 13:52
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Én a volt férjem összes barátnőjéve, sőt még a mostani feleségével is jóban voltam, vagyok. Ha találkozunk, megpusziljuk egymást. Egyik sem volt féltékeny rám sohasem. A fiamat úgy szerették, mintha az övék lett volna.Egy nő legyen biztos önmagában, és bízzon a férjében. Ha egyszer téged választott, veled akar élni, nem a másikkal.
2011. febr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

hát engem nagyon nem érdekelne, hogy a barátom testvére kivel barátkozik. az az ő dolga. mi a volt barátommal lezártuk, nem is akarunk egymástól semmit, szóval tudom miről beszélek.

az viszont ha a csaj így akar a pasid közelébe férkőzni, az gáz. de nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. ő téged szeret, gyereket lesz/van. nem kell ezzel foglalkozni. utolsó voltam amúgy.

2011. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
mindkét exem anyukájával nagyon jóban vagyok, havonta beszélünk, néha még találkozunk is. és? szeretem őket, tök mindegy h honnan ismerem nem? ha az exeimet zavarná beszélnének az anyjukkal, de nem zavarja őket. ők is szoktak találkozni a tesóimmal. mivel x ideig ő volt a párom, kialakult egy kapcsolat közte és a családom közt, aminek akkor örültem, h "befogadták" őt. nem várhatom el h csak mert szakítottunk most akkor vágjanak el mindent. ez tök normális. tudom h nem rólam szoktak beszélgetni, csak jóban vannak, pedig én egyik exemmel sem beszéltem azóta, mégsem zavar..
2011. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!