Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a parotok azt mondana,...

Ha a parotok azt mondana, hogy nem kell neki semmilyen ajandek szuletesnapra, egyebekre, mit tennetek?

Figyelt kérdés
A ferjem sosem igenyel semmit, viszont rosszul erzem magam, ha nem adok neki valamit. Ha adok neki valamit, nem hasznalja. Eldobni ugye nem dobja el, de akkor minek vegyem meg, ha nem kell neki? Nem porfogo dolgokrol beszelek, mert azokat en sem szeretem. Akkor ne vegyek neki semmit? Mindennap fozok, igy kajaban igy is mindig azt kapja, amit csak akar, szoval azzal sem tudok kitunni unnepnapon.
2011. máj. 11. 00:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit amúgy is: olyasmit vennék neki, amire szüksége van. Például a páromnak nemsokára születésnapja lesz és szerszámosládát fog kapni vagy egy új forgószéket, mert a mostani eléggé tönkrement. Tutira használni fogja :D
2011. máj. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadnak egy szexi fehérneműt, és vesd be magad. Annak biztosan örülni fog és használni is fogja:D
2011. máj. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Közös fürdőzés rózsaszirmokkal, pezsgővel, zenével, menjetek el valahova és csináljatok sok-sok képet, esetleg fizesd be egy wellness-valamire, ha szereti pl a masszázst (sok férfi szereti), vagy vidd el focimeccsre és te ordíts a leghangosabban, hadd lepődjön meg :-)) vagy csinálj fényképalbumot a szerelmetek történetéről, és minden szülinapon tegyél mellé egy újabb képet, idézetet, szerelmes verset, közös mondásotokat, stb, és mivel ez "folytatásos regény", minden szülinapon várhatja az újabb képet, nem lehet kibújni alóla, stb. Egyelőre ennyi jut eszembe, de írok még, ha felötlik bennem vmi.
2011. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem "ma 00:53" ötletei nem túl jók, vagy nagyon bejönnek valakinek, vagy nagyon nem. Pl. én szeretném, ha párom hangosabban ordítana nálam a focimeccsen, pedig szeretem a focit. Meg túl hiper-szuper extra romantikus esti programokra se indulok be minden áron. Szóval neked kell ismerned, hogy milyen a férjed. Az egyszerű praktikus dolgok pl. nekem jobban bejönnének. Vagy a szexi fehérnemű. :)
2011. máj. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Elfogadnam es nem eroltetnem!


A kenyszered, amit erzel, hogy vegyel neki valamit a neveltetesedbol fakad. Tudom, mert engem is igy neveltek a szuleim.

Most egy olyan parom van, akit mindennel jobban szeretek, o viszont nemhogy a nevnapokat nem unnepli, de meg a sajat szuletesnapjat sem. Nekem elmagyarazta, hogy miert, en megertettem es elfogadtam. A nagy napon mindig adok neki egy kulonleges puszit, de semmi ajandekot nem veszek, es nem varom el tole, hogy o vegyen nekem valamit. Es ez nalunk igy van jol.

A legtobb rokonom ezen az elejen kiakadt, de nem erdekel, hogy masok mit gondolnak, vagy mit mondanak. Mi igy elunk boldogan, es mar en sem erzem egyaltalan a hagyomanyok kenyszeret a vallamra nehezedni, amikor valami unnep kozeledik. Aki azert megsertodik ram, vagy megharagszik, mert karacsonykor nem kap ajandekot, azzal nem foglalkozom tobbet. Persze ilyen nincs, mert az osszes baratom/rokonom tudja, hogy en szeretem oket es az szamit mit teszek a kapcsolatban, nem az, hgy mit veszek!

2011. máj. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindene van, a masszazst en adom, de mar az is hetkoznapi, mert szinte minden nap masszirozom. Ugy erzem, hogy tenyleg mindene meg van, tul sok kutyu meg hasonlok, o is ezt mondja es olyan nehez igy valami ujat adni evek multan egy hazassagban. Ami kell, megvesszuk, mikor kell. Lehet, hogy hulyesegnek hangzik, de meg nem volt csontkovacsnal es mondtam, hogy majd elviszem. Ilyeneket nagyon szeret. Ciki szulinapi ajandek lenne, ha egyeztetnek neki egy idopontot a csontkovacshoz?
2011. máj. 11. 01:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki egyáltalán, sőt! :) Mostanában én is inkább élményt szeretek ajándékozni barátomnak, pedig neki nincs meg mindene:) Csak nagyértékűt nem vehetek, mert akkor rossz érzése lesz, csecsebecsét meg nem akarok, ahhoz már azért idősek vagyunk:) Szóval lepd csak meg ezzel, és élvezni nem biztos, hogy fogja, de utána jobb lesz neki! :):):)
2011. máj. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Ez egy próba, ne dölj be neki.

Lepd meg valamivel bármit is mond, legalább kiderül - számodra is - mennyire ismered.

És a lepd meg valamivel szó szerint értendő, tényleg meglepetés legyen, tehát valóban lepd meg.

2011. máj. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a sógornőm a tesóm 30. szülinapjára bulit szervezett és egy hastáncosnőt hívott meg .... nagy volt az öröm :)


egy másik ismerősöm meg egy sztriptíztáncosnőt a férje 50. szülinapjára


különben csatlakozom a fentiekhez, pl. egy wellness7vége

2011. máj. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Jokat irtok, igy minden alkalomra lesz valami, amivel elo rukkolhatok. :)


Utolso elotti: Proba? Minek a probaja? Mar evek ota proba alatt vagyok? Mindig adok neki, de nem kell neki. Meg van mindene.

2011. máj. 11. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!