Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Egy férfi zűrös...

Mit tennétek? Egy férfi zűrös illetve a családotok is ellenzi attól belevágnátok a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Vannak nem ép törvényes ügyei. De alapvetően rendes kedves kis bújós pasas. S otthon a négy falközt minden okés csak ha kilépek az utcára akik ismerik elitélnek. Szüleim azt mondták, hogy költöznöm kell illetve félek, hogy nagyobb probléma legyen a dolgaiból.
2011. máj. 11. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ez a típusú pasi a nők álma. A zűrös, de mégis kedves. Tapasztalataim szerint ők azok akik igazán őszintén tudnak szeretni. Aki soha nem fog az életben elengedni. Aki mellett vagy arany életed van vagy pokoli, de a kettő között nincs átmenet. Én kockáztatnék.
2011. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
így a távolból ehéz tanácsot adni. én sosem jártam olyanokkal, akikre apum azt mondta, hogy nem hozzám való. ő sem volt szent, nagyon is tudta, kik azok, akiktől a lányait távol akarja tudni. mindig igazolta őt az élet, ha most megnézem, melyik ilye pasi hova jutott. egyikkel sem lettem volna boldog.
2011. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Zűrös pasinak, zűrös az élete, valószínűleg a ti kapcsolatotok se lesz "eseménytelen". Aztán majd jön az otthoni erőszak és te is itt fogsz pityeregni a gyakorin.
2011. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a zűrös nem egyenlő az agresszivvel.
2011. máj. 11. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vágnék bele, de nem is az ellenzés miatt, hanem magam miatt, gyűlölöm a tisztességtelen embereket, akiknek illegális ügyeik vannak. Messziről kerülöm az ilyet.

Még most lehet bújós, jó pár év múlva meg lehet nem lesz az....

2011. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy másokkal viselkedik, úgy fog veled is bánni. előbb utóbb. Te ismered valamennyi. az eddigi sztorijaiból le tudod szűrni hogy milyen ember. Ez alapján dönts. Ne az alapján hogy tetszel neki meg hogy bújik :)
2011. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!