Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Búcsú ajándék, szerintetek?

Búcsú ajándék, szerintetek?

Figyelt kérdés
barátnőm elköltözik, de nem tudom mit vegyek neki búcsú ajándékként nem túl drágán, mert most anyagi gondokban vagyok.
2011. máj. 11. 19:01
 1/5 Darcy01 ***** válasza:
100%
Valami személyes dologgal lepd meg. Pl. közös fényképetek egy szép keretben.
2011. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csináljatok egy közös képet. :)
2011. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy bögre a közös fotótokkal:)

Vagy egy Windows Movie Maker-es filmecske, képekkel, valami kedvenc zenétekkel, én azt adtam egy barátnőmnek, mikor elköltözött, nagyon örült neki, és teljesen ingyen van.

2011. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy időben írtuk :D :D
2011. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aranyos dolog Tőled,hogy búcsú ajándékot szeretnél neki adni :-)

Szerintem a közös fénykép egy szép keretben jó ötlet,vagy egy közös képet egy párnára,bögrére igaz ezt drágább megcsináltatni.

Vagy írhatnál neki pár szép sort egy képeslapra,vagy egy levelet is írhatnál amiben leírod a gondolataid:-) Ezek felülmúlják a lehető legdrágább ajándékot is szerintem,csak a gesztus és a szeretet számít,és persze a barátságotok :-)

21/N

2011. máj. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!