Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek, amikor valaki az...

Mit tesztek, amikor valaki az égész napi/heti feszültséget rajtatok tölti ki?

Figyelt kérdés
Persze ilyen napja mindenkinek van, de akkor rossz, amikor pl a szülő, vagy egy felettes az össz felgyülemlett feszültséget rajtatok tölti ki? Velem ez volt ma. Elrontotta a napomat.
2011. máj. 11. 20:40
1 2
 1/11 Darcy01 ***** válasza:
Elhiszem, hogy rosszul esett, de ne vedd magadra. Rosszkor voltál rossz helyen. Tényleg kár rajta agyalni.
2011. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kell magamra venni, csak ugy lelombozott.. Ám köszi :)
2011. máj. 11. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Általában nem figyelek oda. Majd abbahagyja.
2011. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Veszek egy mély levegőt,és igyekszem elfelejteni. Írtad,hogy a feszültséget rajtad vezette le,vagyis tudod,hogy nem veled volt baja. Ha ezt így tudod,nem szabad felvenni. Nekem anyukám ilyen. Ha rossz napja van velem veszekszik,ilyenkor megmondom neki,hogy tudom hogy rossz napja volt,de erről nem én tehetek. Megölelem,megpuszilom és elvan felejtve. Persze a felettessel ne tedd ezt :-)
2011. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, csak annyi plusz volt még, hogy pont egy nehéz napomon talált meg.


Szóhoz sem jutottam, először azt sem tudtam, miért ordít velem. Az biztos, hogy akkor nagyon rosszul esett és hogy aznap végleg elveszítette a bizalmam az illető.


Persze az egész tényleg véletlenül alakult így, de ez van.

Nem tudtam mit tenni.

2011. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyankor sarkon fordulok és otthagyom. Tudom, nem ez a legjobb módja, de ha végighallgatom, akkor én leszek totál ideges, ha pedig ennek következtében visszaszólók, azzal mégjobban szítom a feszültséget. Szóval ennél nem tudok jobb megoldást. Magadban pedig könyveld el, h most nem szósz az illetőhöz egy darabig (míg le nem csillapodik).
2011. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én általában otthagyom az illetőt, h dühöngjön magában, de ha ideges vok, úgy ki tudom osztani, h a füle kettéáll.
2011. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmit. Nem hagyom, hogy ezzel elrontsák a napomat, mondjuk szerencsére olyan típus vagyok, aki nem sokat stresszel, így a munkahelyi problémáim a munkahelyem ajtajáig terjednek. Nyilván amíg cseszeget az illető az idegesítő, és ha olyat mondd, akkor fel is húzom rajta magam, de 10 percnél tovább nem szoktam idegeskedni ilyeneken.

Szerintem te se gondolod komolyan, hogy az estédet azzal akarod tölteni, hogy még egy kicsit idegeskedsz, meg még 50-szer felidézed, hogy de milyen szemét dolgokat mondott... Szóval nyugi...

2011. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában nem érdemes vele foglalkozni. A béke érdekében.:)De ha nagyon eldurvul a dolog és rendszeressé válik, akkor azért nem szabad hagyni sem. És a helyzettől is függ szerintem.
2011. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor főzök egy csésze finom teát, szépen leültetem, és megkérem, hogy öntse ki a kis lelkét (ha már úgyse úszom meg)- és közben elszürcsöljük a teánkat. :)


21/L

2011. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!