Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől szerintetek még örülni...

Ettől szerintetek még örülni fog neki? Nem lesz ciki?

Figyelt kérdés

Anyának május 19.-én lesz a szülinapja,de mi akkor nem leszünk itthon.Ezért május 18.-ára szerveztünk anya legjobb barátnőjével egy meglepi bulit egy étterembe.

De szerintetek nem lesz gond abból,hogy hamarabb lesz?


15L


2011. máj. 11. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak egy nap, legalább még jobban meg fog lepődni.

Szerintem sokak tolják el egy-két nappal a szülinapi partit más elfoglaltság miatt. Biztos örülni fog.

2011. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

én úgy vagyok vele, hogy EGY nap van, azon a napon született, nem egy nappal előbb, és nem is egy nappal később. 15 évesen mit csinálsz, hova mész, hogy nem tudsz ott lenni a napján?


Csak azért kérdezem, mert viszont ha egy komoly dologról van szó, amit nem lehet elhalasztani, akkor nem gáz, ha 18.án megköszöntöd


23L

2011. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ne butáskodj! naná hogy örülni fog! :)
2011. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meglepetés parti, és ráadásul nem is a szülinapján, nem fog rá számítani, örülni fog biztosan! :)
2011. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

21:11


Akkor megyünk nyaralni és ezért gondoltam,hogy hamarabb kéne,mint 2 héttel később.

2011. máj. 11. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Előtte és utána 8 napig lehet köszönteni az ünnepeltet. De sok helyen mindig a születésnap és névnap előtti estén szokás köszönteni.

Biztosan örülni fog az anyukád.

2011. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
értem, fix programod van. Akkor jó bulizást:)
2011. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!