Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van még nagypapa-hiánya?

Kinek van még nagypapa-hiánya?

Figyelt kérdés

Sosem volt nagypapám és mintha most hiányozna.

sokszor nézem az idősebb nagypapa korúakat ha meg észreveszik akkor meg félreértik és így elég cikis.:/


Másnak sincs nagypapája?:S És nem hiányzik?


19


2011. máj. 11. 22:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy nekem sosem volt tehát nem ismertem őket.
2011. máj. 11. 22:32
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem apahiányom van :( 19L
2011. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hogy őszinte legyek az is rátesz egy lapáttal, félig meddig én is apahiányos vagyok


azt sem tudom hogyan lehet egy idősebb emberrel beszélgetni mert olyan külön világnak tűnik az egész.

:O

2011. máj. 11. 22:41
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem van egy nagypapám, nagyon aranyos, szeretem, de ha megyek hozzájuk akkor mamával sokkal jobban elvagyok :) apa viszont nagyon hiányzik, mert nekem 5 éves koromig volt csak, és komolyan ááá már most megkönnyeztem... :/
2011. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Idősekkel lassan és egyszerüen fogalmazva lehet beszélgetni :) Egyébként én sem ismertem a nagypapáim illetve eggyiket igen. 5éves koromig,dehát nemsok emlékem van róla se.
2011. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egyik nagypapám 3 éves koromban halt meg. Emlékfoszlányaim vannak csak róla sajnos, pedig imádott és én is imádtam őt. Egészen máshogy alakult volna az életem, ha ismertem volna. A másik nagypapám még él hál' égnek. Őt is imádom, a világon a legcukibb. :)
2011. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem emlékszem a nagyapáimra, az egyiket nem ismertem, elhagyta a családot, a másik meghalt mikor nagyon kicsi voltam. Egyáltalán nem érzek nagyapa-hiányt, biztosan mert lány vagyok, inkább a halott nagyim hiányzik.
2011. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nekem az egyik meghalt a másik meg elhagyta a családot így sosem ismertem egyiket sem. persze a másik halott nagymamám is hiányzik sokszor úgy gondolom, ha ismertem volna egészen más lenne a helyzetem.


talán azért érzem a hiányát jobban egy nagypapáénak, mert a másik nagyimmal jóban vagyok meg anyával.

2011. máj. 11. 22:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagypapa hiányom van, bár én ismertem az egyiket.

Akit ismertem olyan igazi papa volt. Sokat játszott velünk, énekelt nekünk, szeretett minket nagyon. Nála jobb ember sztem nem sok van, és már fiatalon is ilyen volt azt mondja a mamám. Sokszor az jut eszembe, hogy mennyire jó lenne ha egyszer ilyen férfit küldene az ég nekem...


A másik papámat nem ismertem, róla az apukámtól csak jót hallottam, nekem ő olyan "megfoghatatlan", mintha valami bálvány lenne. Biztos azért mert csak jót hallottam róla, de nem ismertem.


Az idősekkel meg lassan, érthetően kell beszélni.

2011. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét nagypapám él. Egyikkel különleges viszonyom van, hiányoznának ha nem lennének

20-L

2011. máj. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!